Термінове виготовлення - від 3 днів ЗАМОВИТИ×

Ресторани

Atmosfera Fly LoungeAtmosfera Fly LoungeAtmosfera Fly LoungeAtmosfera Fly Lounge
Atmosfera Fly Lounge
Дизайнер:
Студія інтер'єрного дизайну @AVTOR
Використовувані моделі:
Заміський комплекс Shelest
Заміський комплекс Shelest
Дизайнер:
DAYLIGHT contract
Використовувані моделі:

Проекти м'яких меблів фабрики-ательє Delavega

М'які меблі в ресторані - це те, на що відвідувачі звертають увагу в першу чергу. Саме вони створюють враження затишку, комфорту та респектабельності в обідньому залі. І якщо перше враження буде зіпсовано стилістичним різноголоссям, то знайомство з обслуговуючим персоналом та меню може і не відбутися.

Тому так важливо, щоб перший погляд на оформлення інтер'єру став початком добрих відносин між рестораном та його клієнтом.

Основні вимоги до м'яких меблів для ресторанів

Приписи до м'яких меблів для закладів громадського харчування в першу чергу відносяться до її безпеки та практичності.

Щоб гарантувати нешкідливість для клієнтів, вона повинна пройти багаторівневу систему перевірки захисних властивостей.

Це стосується наступних параметрів:

 1. Ергономічні вимоги. Полягають в висоті ніжок, ширині сидіння та куту нахилу спинки. Так відстань між стільницею і колінами сидячої людини не повинна бути менше 28 см, а глибина сидіння - не менше 40 см.
 2. Надійність каркасів. Стільці та крісла повинні витримувати велике навантаження. Їх сидіння мають бути стійкими, а вигини спинок ергономічними, щоб людині було комфортно проводити за столом якомога більше часу.
 3. Відсутність гострих кутів та виступаючих деталей кріплення.
 4. Вогнестійкість. Для оббивки повинен використовуватися текстиль Fire Resistant (має індекс FR). Оскільки в кафе та ресторанах меблі часто розташовані поблизу відкритого вогню, то їх оббивка обов'язково повинна мати вогнестійке просочення. Такий матеріал зберігає свої властивості після 100 тестових промислових прань і сушок. При високій температурі тканини з поліефіру не горять, не плавляться, а лише обвуглюються. При цьому вони не виділяють в повітря небезпечних сполук. Такий оббивці не страшні тліючі цигарки та іскри феєрверків.
 5. Зносостійкість. Матеріали оббивки повинні мати показник стирання вище 40 000 циклів по тесту Мартіндейла.Також вони повинні бути стійкі до пілінгування та не утворювати катишків на поверхні.
 6. Безпека конструктивних деталей. Всі кріплення повинні бути надійно зафіксовані, щоб уникнути випадкової травми відвідувачів.
 7. Висока поверхнева щільність. Тканини повинні бути стійкі до подряпин гострими предметами, тому для обшивки вибирають текстиль щільністю від 250 г / м².
 8. Гипоаллергенність. Шерсть і навіть льон іноді можуть викликати алергічну реакцію на шкірі. Тому для декорування меблів частіше вибирають тканини з акрилу, поліакрилу, поліестеру та флісу. Комплектуючі матеріали також не повинні містити алергенних барвників, важких металів, хлорованих фенолів.

Важливою властивістю є також здатність матеріалу не вбирати запахи тютюну, їжі, косметики та витримувати часті дезінфекції. Таку здатність має текстиль, який пройшов спеціальну обробку: шенилл і скотчгард. Високі показники також демонструють натуральна та штучна шкіра.

Меблеві проекти для ресторанів, вимагають особливої уваги з боку професійних дизайнерів. Адже умови, коли інтер'єр кімнат виконується у різному стилі, вимагає симетричних деталей, які будуть об'єднані спільною ідеєю.

Таким предметом можуть стати м'які меблі, виконані в одному жанрі.

Майстри Delavega врахують всі побажання при виконанні індивідуального замовлення. Наші клієнти зможуть обставити приміщення меблями, які будуть працювати на створення образу затишного та респектабельного закладу.

Меблі для HoReCa від компанії DELAVEGA

Дивани, стільці та крісла, які ми пропонуємо для кафе і ресторанів, відповідають всім вимогам безпеки та практичності.

 • Каркаси виконуються з натурального букового бруса та вологостійкої фанери.
 • Кріплення від шведської ТМ Essve об'єднують деталі конструкції без люфтів і зазорів.
 • Європейський текстиль для оббивки не викликає алергічних реакцій і має грязе- і вологовідталківаюче просочення. Крім того, ми використовуємо в роботі матеріали, які мають показник по Мартіндейлу не нижче, ніж 100 000 циклів.
 • Для ресторанів преміум-класу ми пропонуємо використовувати в якості оббивки статусну довговічну шкіру Futura від італійського виробника.
 • Для м'яких деталей ми використовуємо екологічно безпечний холлофайбер. Він не вбирає запахи їжі та тютюну, не втрачає форми й пружності навіть в умовах підвищених навантажень.

Якщо ви хочете, щоб ваші клієнти поверталися знову і знову, приводили своїх друзів і рекомендували ваш заклад іншим - зателефонуйте нам і отримайте допомогу та консультацію для оформлення замовлення меблів для ресторану.

Delavega вже більше десятиліття тісно співпрацює з талановитими дизайнерами інтер'єрів і поставляє в заклади їх клієнтів предмети обстановки європейського рівня.

Меблі DELAVEGA для ресторану впишуться в будь-який інтер'єр і додадуть приміщенню аристократичний вигляд.

У шоурумах й у офіційних дилерів компанії Delavega ви зможете замовити меблі для кафе та в будь-який інший заклад сфери HoReCa.

Ми завжди відкриті для співпраці з креативними дизайнерами, які розробляють проекти меблів для ресторанів.