Новини

М'який або жорсткий: який диван вибрати?
М'який або жорсткий: який диван вибрати?

Диван - один з основних предметів меблів в будь-якій квартирі. Щодня він піддається навантаженню, тому як правильно вибрати диван - основне питання, від успішного вирішення якого залежить не тільки довговічність його експлуатації, а й комфорт всієї родини.

Дитячі ліжка: як вибрати якісне та безпечне ліжко для дитини? Дитячі ліжка: як вибрати якісне та безпечне ліжко для дитини?

Дитячі ліжка в Києві представлені в широкому асортименті. Серед великої різноманітності важливо підібрати модель, що відповідає віку та потребам дитини.

Ліжка з підйомним механізмом: особливості конструкції та критерії вибору Ліжка з підйомним механізмом: особливості конструкції та критерії вибору

Ліжко з підйомним механізмом преміум-класу - статусний предмет інтер'єру, який принесе в ваш будинок затишок і відчуття комфорту, подарує здоровий сон.

М'який або жорсткий: який диван вибрати? М'який або жорсткий: який диван вибрати?

Диван - один з основних предметів меблів в будь-якій квартирі. Щодня він піддається навантаженню, тому як правильно вибрати диван - основне питання, від успішного вирішення якого залежить не тільки довговічність його експлуатації, а й комфорт всієї родини.

Матраци - який вибрати? Матраци - який вибрати?

Навіщо витрачати час на вибір матраца? Хоча б тому, що на ньому ви проведете 100 днів з найближчих 365. Сон - це не тільки відпочинок, це умова продуктивного дня, гарного настрою та фізичної форми.
Які ж критерії вибору? Який матрац краще? Як розрізняються матраци за своїми властивостями та призначенням? Які матраци вважають ортопедичними? Які бувають наповнювачі для ортопедичних матраців? Ця стаття допоможе вам зорієнтуватися в загадковому та різноманітному світі матраців. Ви зможете визначитися як вибрати кращий матрац для спокійного сну.

Чому мнуться подушки для диванів? Чому мнуться подушки для диванів?

Подушки для диванів - невід'ємна частина сучасного інтер'єру. Складно уявити собі зручний елітний диван без подушок, колір яких гармонує як з самими меблями, так і з усією обстановкою в кімнаті.

Широкий модельний ряд меблів від фабрики-ательє Delavega Широкий модельний ряд меблів від фабрики-ательє Delavega

«Ваша оселя повинна розповідати про те, хто ви є, та зберігати те, що ви любите», - популярний вислів від відомого американського дизайнера інтер'єрів Нейта Беркуса, з яким не можна не погодитися. Кожна дрібниця впливає на створення загального враження, але при оформленні інтер'єру квартири одне з головних завдань полягає в підборі підходящих меблів.

Як замовити диван в Києві з гарантією? Як замовити диван в Києві з гарантією?

Якщо ви хочете придбати якісний диван в Києві, саме час знайти професійний інтернет-магазин! Наша команда готова надати широкий асортимент м'яких меблів з гарантією, і саме для вашого інтер'єру.

Як замовити дизайнерське двоспальне ліжко у Львові Як замовити дизайнерське двоспальне ліжко у Львові

Ліжко - найпопулярніше місце в спальні, тому при його виборі нерідко виникає безліч питань і сумнівів. Як замовити найбільш якісне дизайнерське ліжко у Львові за прийнятною ціною розповімо далі.

Як замовити якісне ліжко з підйомним механізмом у Дніпрі Як замовити якісне ліжко з підйомним механізмом у Дніпрі

Шукаєте ліжко в Дніпрі, але не можете визначитися з вибором? У вашій спальні не так багато місця, але хочеться розмістити все найнеобхідніше? Чи вважаєте, що звичайне двоспальне ліжко не зможе вирішити цю проблему? Зверніть увагу на ліжко з підйомним механізмом - а ми розповімо, як правильно замовити такий товар в місті Дніпро (Дніпропетровськ).