Новини

Delavega.ua - сайт року по версії WEB AWARDS UA 2019 Delavega.ua - сайт року по версії WEB AWARDS UA 2019

Сайт Delavega.ua - переможець національної інтернет-премії України "WEB AWARDS UA 2019".

Дитячі ліжка: як вибрати якісне та безпечне ліжко для дитини? Дитячі ліжка: як вибрати якісне та безпечне ліжко для дитини?

Дитячі ліжка в Києві представлені в широкому асортименті. Серед великої різноманітності важливо підібрати модель, що відповідає віку та потребам дитини.

Ліжка з підйомним механізмом: особливості конструкції та критерії вибору Ліжка з підйомним механізмом: особливості конструкції та критерії вибору

Ліжко з підйомним механізмом преміум-класу - статусний предмет інтер'єру, який принесе в ваш будинок затишок і відчуття комфорту, подарує здоровий сон.

Матраци - який вибрати? Матраци - який вибрати?

Навіщо витрачати час на вибір матраца? Хоча б тому, що на ньому ви проведете 100 днів з найближчих 365. Сон - це не тільки відпочинок, це умова продуктивного дня, гарного настрою та фізичної форми.
Які ж критерії вибору? Який матрац краще? Як розрізняються матраци за своїми властивостями та призначенням? Які матраци вважають ортопедичними? Які бувають наповнювачі для ортопедичних матраців? Ця стаття допоможе вам зорієнтуватися в загадковому та різноманітному світі матраців. Ви зможете визначитися як вибрати кращий матрац для спокійного сну.

Чому мнуться подушки для диванів? Чому мнуться подушки для диванів?

Подушки для диванів - невід'ємна частина сучасного інтер'єру. Складно уявити собі зручний елітний диван без подушок, колір яких гармонує як з самими меблями, так і з усією обстановкою в кімнаті.

Чому якісні м'які меблі не можуть бути дешевими? Чому якісні м'які меблі не можуть бути дешевими?

"Якісні меблі за доступною ціною". Як часто в рекламних оголошеннях ви стикаєтеся з цією фразою? Швидше за все, щодня. Але при цьому не замислюєтеся, чи може бути якість дешевою. Хіба можуть бути доступними за вартістю натуральне дерево і висококласна шкіра? Ручна робота? Одиничні унікальні екземпляри?

Широкий модельний ряд меблів від фабрики-ательє Delavega Широкий модельний ряд меблів від фабрики-ательє Delavega

«Ваша оселя повинна розповідати про те, хто ви є, та зберігати те, що ви любите», - популярний вислів від відомого американського дизайнера інтер'єрів Нейта Беркуса, з яким не можна не погодитися. Кожна дрібниця впливає на створення загального враження, але при оформленні інтер'єру квартири одне з головних завдань полягає в підборі підходящих меблів.

Як вибрати диван в Одесі? Як вибрати диван в Одесі?

Придбання меблів належить до категорії довгострокових, тому до вибору треба підійти відповідально, щоб не шкодувати про викинуті гроші.

Як вибрати колір дивана? Як вибрати колір дивана?

Тим, хто задається питанням "як вибрати колір дивана”, варто прислухатися до себе. Якого кольору вам зараз не вистачає, на який приємно дивитися?