РОЗПРОДАЖ ЕКСПОЗИЦІЇ - ЗНИЖКИ ДО 20% Замовити×

Новини

Розпродаж експозиції м'яких меблів Delavega - знижки до 20%
Розпродаж експозиції м'яких меблів Delavega - знижки до 20%

У зв'язку із заміною експозиції київського шоуруму ми оголошуємо розпродаж.

Колір 2022 року – бузковий відтінок 17-3938 Very PeriКолір 2022 року – бузковий відтінок 17-3938 Very Peri

Вибір кольору м'яких меблів дуже важливий, адже створює настрій в інтер'єрі. Відтінок диванів, ліжок, крісел в будинку або офісі визначає сприйняття приміщення в цілому, а також на те, чи буде вам комфортно проводити час і приймати гостей.

Подаруйте якість - сертифікати Delavega вже у продажіПодаруйте якість - сертифікати Delavega вже у продажі
Дійсно корисний подарунок для дорогих людей.
Продукція Delavega на міжнародній меблевій виставці FUBE-2021Продукція Delavega на міжнародній меблевій виставці FUBE-2021

Команда фабрики-ательє Delavega взяла участь в міжнародній виставці м'яких меблів FUBE (Furniture of Ukraine Business Expo), яка проходила в Києві з 15 по 17 червня 2021 року.

Розпродаж експозиції м'яких меблів Delavega - знижки до 20%Розпродаж експозиції м'яких меблів Delavega - знижки до 20%

У зв'язку із заміною експозиції київського шоуруму ми оголошуємо розпродаж.

Який матрац краще вибрати: пружинний чи безпружинний?Який матрац краще вибрати: пружинний чи безпружинний?

Який же матрац краще – пружинний чи безпружинний? Відповідь на це питання криється в індивідуальних особливостях і потребах користувача матраца, однак є загальні закономірності, які дозволять вам визначитися з вибором. Але насамперед звернемося до основних конструктивних особливостей цих двох типів спальних матраців.


Delavega підтримала конкурс дизайнерів інтер’єрів Get Me 2 the Top 2020/21Delavega підтримала конкурс дизайнерів інтер’єрів Get Me 2 the Top 2020/21

В Києві відбулась урочиста Церемонія нагородження переможців всеукраїнського молодіжного конкурсу дизайнерів інтер’єрів Get Me 2 the Top 2020/21.

Вибираємо колір м'яких меблів - на що слід звернути увагу? Вибираємо колір м'яких меблів - на що слід звернути увагу?

Якісні дизайнерські рішення передбачають відповідність єдиному стилю. Вибір жанру може бути продиктований схильністю до етнічних акцентів або до традиційних, що беруть початок в архітектурі.


Як вибрати ліжко – 8 порад від фахівцівЯк вибрати ліжко – 8 порад від фахівців

Пропонуємо декілька основних правил, які дозволять вам вибрати саме те, що потрібно.

Яке ліжко вибрати і не помилитися – це дуже важливе та непросте питання. Адже гарне ліжко подарує вам гарний сон, настрій та здоров'я. Тому фахівці не рекомендують заощаджувати на цьому меблевому аксесуарі, а підійти до вибору дуже серйозно.

Крісло реклайнер – що це та як ним користуватися?Крісло реклайнер – що це та як ним користуватися?

Крісло реклайнер – це функціональне рішення зі світу м'яких меблів. Ні для кого не секрет, що сьогодні функціональність меблів виходить на новий рівень розвитку, тому багато покупців шукають не просто гарний предмет інтер'єру, але комфортний та функціональний.