Замовте ліжко на вересень зі знижкою 15% Замовити×

Доставка та оплата

Доставка

Доставка меблів здійснюється протягом 7 робочих днів з моменту підтвердження готовності замовлення. Точний час і деталі доставки погоджуйте, будь ласка, з менеджером.

Самовивіз
Ви можете самостійно отримати своє замовлення зі складу фабрики м'яких меблів Delavega в м. Київ в робочі дні (час і адресу, де ви зможете отримати ваше замовлення, узгодьте, будь ласка, з нашим менеджером під час оформлення замовлення).

Доставка по Києву
Ми здійснюємо доставку в межах Києва нашою власною службою доставки протягом 2 робочих днів після підтвердження готовності замовлення - БЕЗКОШТОВНО.

ВАЖЛИВО:

 • Доставка здійснюється тільки після повної оплати замовлення.
 • Доставка по Києву до під'їзду здійснюється безкоштовно нашою службою доставки.
 • Прохання заздалегідь попереджати про необхідність підйому меблів на поверх і узгодити це з менеджером під час оформлення замовлення.
 • Підйом великогабаритних меблів можливий, проте за додаткову плату (ручний підйом без ліфта - 40 грн. / За кожен поверх і одиницю, прохання узгодити з менеджером під час оформлення вашого замовлення).

Доставка по Київській області

Ми здійснюємо доставку меблів по Київській області власною службою доставки за додаткову плату (20 грн. / 1 км від КП Києва). Точну вартість доставки прохання узгоджувати з менеджером під час оформлення замовлення.

Доставка по Україні
Здійснюється службами доставки «Нова пошта», «Делівері» або «Міст Експрес». Ви можете обрати бажану службу доставки при узгодженні замовлення з менеджером.
Вартість доставки по Україні - згідно з актуальними тарифами обраної служби доставки («Нова пошта», «Делівері», «Міст Експрес»).

Оплата

Оплату покупки в нашому магазині ви можете здійснити будь-яким зручним для вас способом.

- Купити м'які меблі в розстрочку

На сайті фабрики-ательє м'яких меблів Delavega діє послуга «Оплата частинами», що дозволяє оплачувати вартість покупки протягом декількох місяців.

Переваги покупки м'яких меблів в розстрочку в Delavega:

 • Ви можете оформити розстрочку на будь-який товар на сайті delavega.ua на термін до 3 місяців.
 • Ви можете купити будь-яку ліжко, диван або крісло з нашого модельного ряду вже сьогодні, а оплатити покупку - пізніше.
 • Ви не платите комісію.

Вам не потрібні паспорт, довідка про доходи або ідентифікаційний номер - досить бути власником кредитної картки ПриватБанку.

Сервіс покупки м'яких меблів Delavega в розстрочку доступний вам, якщо ви:

 • є клієнтом ПриватБанку,
 • є власником однієї з даних кредитних карт: Універсальна, Універсальна Gold, Platinum, Infinite, World Elite.

Як оформити покупку меблів в розстрочку в Delavega:

 1. Перш за все, вам необхідно уточнити суму доступного вам ліміту за послугою «Оплата частинами», відправивши SMS повідомлення з текстом chast на номер 10060 або зателефонувавши в ПриватБанк по телефону 3700.
 2. У картці бажаної моделі м'яких меблів на сайті delavega.ua натиснути на кнопку «Оплата частинами», вибрати бажаний термін для погашення заборгованості та оформити замовлення. АБО - повідомити менеджеру Delavega при оформленні замовлення, що ви бажаєте оплатити покупку за допомогою сервісу «Оплата частинами».

- Он-лайн оплата
Ви можете оплатити покупку онлайн, скориставшись нашим спеціальним сервісом (виставлення інвойсу на e-mail через сервіс LiqPay).

Після оформлення замовлення онлайн, з вами зв'яжеться наш менеджер для узгодження всіх деталей вашого замовлення. На цій стадії ви можете внести в Ваше замовлення всі необхідні зміни. Після узгодження замовлення з менеджером всі подальші додаткові зміни здійснюються за рахунок покупця.

- Оплата на розрахунковий рахунок
Узгоджується з менеджером під час оформлення замовлення.

- Оплата через термінал в шоурумі в м. Київ
Ви можете розрахуватися за покупку безпосередньо в нашому шоурумі, розташованому за адресою бул. Дружби Народів, 14-16, корпус 5, м. Київ.

ВАЖЛИВО:
Оплата здійснюється тільки після оформлення замовлення онлайн або ж підписання замовлення в нашому шоурумі.
Після підписання Бланка замовлення все зміни (колір, комплектація та інші нюанси) виконуються за рахунок Покупця.

Повернення коштів
Ми здійснюємо повернення коштів при наявності наступних документів:

 • Скан-копії, квитанції про оплату замовлення, виписки з Приват-24, де вказані ПІБ покупця.
 • Документів, що засвідчують особу покупця (паспорт, водійські права).

Гроші за товар повертаються покупцеві протягом 7 робочих днів з дня отримання заявки на повернення коштів.
Заявку на повернення коштів ви можете оформити по телефону +38 (096)169 4567 або надіславши нам листа за адресою info@delavega.ua

ВАЖЛИВО:
Не є підставою для повернення коштів:

 • Відхилення в розмірах під час виготовлення індивідуальних елементів продукції в межах 2-3 см
 • Незначні відмінності відтінку тканини для обивки або шкіри від представлених в каталозі (з технологічних причин).

Отримана передоплата не повертається!

Договір-оферта

Інтернет-магазин Delavega, далі іменований «Продавець», пропонує будь-якій фізичній або юридичній особі, далі іменується «Покупець», розмістити замовлення та здійснити покупку товарів, зображення яких розміщені на сайті https://delavega.ua.
Оформляючи замовлення на Сайті, Покупець добровільно підтверджує прийняття положень, викладених нижче:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Цей договір є публічною офертою та не вимагає підписання (відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Цей договір містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через мережу інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупцем з Товаром
1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (або юридична особа), що проводить акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.
1.3. Продавець здійснює роздрібний продаж м'яких меблів через інтернет-магазин https://delavega.ua.
1.4. В рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару, що відповідає певному артикулу) товарної позиції.
1.5. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ
2.1. Для оформлення замовлення Покупець проходить автоматичну реєстрацію на Сайті.
2.2. Покупець здійснює замовлення товарів за каталогом на Сайті та відправляє його Продавцю.
2.3. У разі виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.
2.4. Покупець зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, включаючи код міста, точну та повну адресу доставки, а також узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки.
2.5. Покупець зобов'язується зустріти кур'єра Продавця в певний час за вказаною адресою доставки.
2.6. Покупець має право відмовитися від доставленого товару. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати Продавця, понесені ним на доставку товару в місто Покупця та повернення товару в місто Продавця згідно з тарифами кур'єрської служби.
2.7. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині протягом трьох робочих днів з дати узгодження вартості доставки в розмірі 100% передоплати.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ
3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону та/або електронній пошті, погоджує додаткові характеристики, комплектацію товарів і їх вартість.
3.2. Продавець зобов'язується поставити товар у відповідності з отриманим замовленням, в кількості, цінами та термінами, погодженими з Покупцем.
3.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду товарів їх зразкам в каталозі. Заявлені на Сайті характеристики та зовнішній вигляд товару можуть незначно відрізнятися від зразка.
3.4. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

4. ДОСТАВКА
4.1. Доставка товарів здійснюється по всій території України.
4.2. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Покупцем. Проте, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
4.3. Вартість доставки замовлення по Києву здійснюється за рахунок Продавця. Вартість доставки товарів по території України та за кордон оплачується Покупцем згідно тарифів кур'єрських компаній.
4.4. При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити відповідність отриманої продукції замовленому товару. Якщо після огляду товару виявлено деяку невідповідність, Покупець повинен скласти Акт і повідомити про проблему Продавцю будь-яким доступним способом. В іншому випадку Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

5. ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ
5.1. Точна вартість товарів зазначена в каталозі товарів на Сайті.
5.2. Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
6.1. Покупець може повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з моменту доставки.
6.2. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався та якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також при наявності документа, що підтверджує покупку даного товару у Продавця.
6.3. Не підлягають обміну (поверненню) товари належної якості, перелік яких затверджений постановою КМУ від 19.03.94 р № 172.
6.4. У разі виявлення браку, Покупець зобов'язується поставити до відома про це Продавця в строк 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту товар передається на експертизу Продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість товару.
6.5. Доставка товарів Продавцю на гарантійний ремонт здійснюється силами Покупця.
6.6. Неправильний догляд або нецільове використання товару, що призвело до його поломки/зносу, не є заводським браком, і товари з такими дефектами до повернення не приймаються.

7. ІНШІ УМОВИ
7.1. Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.
7.2. Вся інформація, надана Покупцем Продавцю, не може бути передана для ознайомлення та/або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації і випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство та/або органи влади з дотриманням законної процедури.
7.3. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.
7.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Все виникаючі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8. ТЕРМІН ДІЇ ДАНОГО ДОГОВОРУ
8.1. Цей договір вступає в силу з дати оплати замовлення та діє до виконання всіх умов.

Ваше замовлення вже на півдорозі до Вас

Доставимо замовлення точно за вказаною адресою