Термінове виготовлення - від 3 днів ЗАМОВИТИ×
Ортопедичні матраци

Матраци

Фільтри
Ціна
грн.
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Матрац Magniflex Magni 9Матрац Magniflex Magni 9
від 27 178 грн.
Додати в список бажань

Матраци для комфортного сну

Де придбати хороший матрац на ліжко? З цим питанням стикаються всі, хто вирішує укомплектувати свою спальню якісним ліжком. А кожне хороше ліжко має бути доповнене не менш хорошим матрацом для забезпечення максимального комфорту. Адже спальний матрац – це досить значна складова вашого відпочинку. Саме тому ми працюємо лише з провідними постачальниками спальних матраців, які гарантують довговічність експлуатації та високий рівень якості своїх виробів.

Як вибрати спальний матрац?

Якщо ви думаєте про те, де купити якісні спальні матраци, вам варто звернути увагу на кілька основних критеріїв вибору.

  1. Перше і, мабуть, основне завдання, з яким повинен справлятися хороший матрац на ліжко, - це рівномірно підтримувати ваш хребет під час відпочинку. Добре, якщо виріб максимально точно адаптується до ваших індивідуальних анатомічних особливостей і не викликає дискомфорту. Від цього залежатиме якість сну і як наслідок – ваш стан наступного дня.
  2. Матрац повинен бути повинен бути добре зібраний і укріплений у місцях, найбільш схильних до експлуатаційних деформацій. Його термін служби визначається, перш за все, якістю збирання та матеріалів, з якого він виготовлений.
  3. Хороший спальний матрац повинен радувати вас не лише своїми функціональними особливостями, а й естетичним зовнішнім виглядом.

Пружинний чи безпружиний матрац?

У Delavega можна купити пружинний матрац або безпружинні моделі. На якому ж різновиді зупинити свій вибір?

Все залежить від ваших індивідуальних особливостей та уподобань.

Сучасні пружинні матраци діляться на два основні типи:

  1. Із залежними пружинними блоками («боннелі») – у таких моделях сусідні пружини залежать одна від одної, тобто при натисканні на одну пружину, сусідні також притискаються. З плюсів – досить хороша жорсткість, такі матраци можна назвати ортопедичними. Однак є один значний мінус – матраци погано адаптуються до анатомічних особливостей тіла.
  2. З незалежним пружинним блоком – як правило, є виробами помірної жорсткості і дуже добре набувають форми тіла. Особливістю їхньої конструкції є розподіл пружин по незалежних ізольованих блоках, тому вихід з ладу однієї пружини ніяк не впливає на сусідні. Крім того, така конструкція дозволяє варіювати кількість витків у пружинах, їх висоту, таким чином розподіляючи жорсткість матраца так, щоб він був більш пружним, наприклад, в районі тулуба, і менше кінцівок. Пружинні матраци з незалежним блоком добре показують себе в експлуатації, довговічні. Сьогодні один із найбільш затребуваних видів пружинних матраців.

Якщо пружинні матраци – незамінні для людей з вагою понад 90 кілограмів, то в межах цієї вагової категорії можна розглянути також варіант безпружинні матраци. Вони також досить якісні та довговічні, хоча і поступаються пружинним матрацам преміум класу за ступенем пружності та зносостійкості.

Безпружинний матрац створює необхідний ефект пружності без пружин - за рахунок поєднання наповнювачів, що часто включають шари з ефектом пам'яті. На відміну від пружинних моделей безпружинні можуть бути згорнуті при транспортуванні, що дуже зручно. Більш детальну інформацію про особливості безпружинних матраців ви знайдете у спеціалізованому розділі нашого сайту – Безпружинні матраци.

Перед покупкою матраца фахівці рекомендують попередньо проконсультуватися з лікарем ортопедом і вибрати те, що підійде саме вам.

Ціна матраців на ліжко

Скільки коштує добрий матрац на ліжко? Ціна матраца на ліжко безпосередньо залежить від його типу, класу та звичайно ж розміру. Як пружинний, так і безпружинний матрац преміум класу - це завжди однаково зручний, комфортний матрац різного ступеня жорсткості. Тим не менш, пружинні матраци зазвичай коштують дорожче за безпружинні моделі, проте вони, як правило, і більш довговічні.

Купити матрац на ліжко у Києві

На сайті Delavega у калькуляторі товарної картки ви завжди можете побачити вартість того чи іншого матраца після того, як оберіть його розмір. Після чого ви можете замовити матрац на ліжко з доставкою по Києву та всій території України.

Запрошуємо вас завітати до фірмового шоуруму Delavega за адресою: м. Київ, вул. Ковпака, 17 (щодня з 10:00 до 19:00) де ви зможете полежати на різних видах матраців і вибрати найбільш комфортний для вас варіант.