Знижка 15% при замовленні на квітень Замовити×

М'які меблі Delavega в розстрочку

У зв'язку з банківськими обмеженнями на період карантину дана послуга тимчасово не надається!


Купуйте сьогодні - платіть пізніше. Не потрібно відкладати покупку якісних дизайнерських меблів преміум-класу тільки тому, що зараз ви маєте в своєму розпорядженні обмежені фінансови ресурси. Уже сьогодні в Delavega ви можете купити м'які меблі (диван, ліжко або крісло) в розстрочку.

Фабрика-ательє м'яких меблів Delavega працює з сервісом «Оплата частинами» від ПриватБанку, який дозволяє придбати м'які меблі вже сьогодні, розбивши оплату продукції на три місяці. У Delavega ви завжди можете купити ліжка, дивани та крісла в розстрочку без відсотків.

Як оформити розстрочку на м'які меблі в Delavega:


Ви можете оформити «Оплату частинами» на бажану продукцію як на сайті delavega.ua, так і в шоу-румі Delavega за адресою м. Київ, вул. Ковпака, 17, попередньо погодивши ваш приїзд з менеджером по телефону +38(050)141-65-87

Звертаємо вашу увагу, що в меблевому магазині Delavega доступна оплата частинами строком до 3 місяців. При замовленні даної послуги видозмінюються умови акції по знижкам в залежності від термінів виготовлення меблів.

ВАЖЛИВО! Дана послуга надається тільки в Києві та за умови доставки тільки по Києву та Київській області. Варіанти оплати вашого замовлення поза Києвом ви можете уточнити у регіонального дилера Delavega в вашому місті (Карта представництв)

Якщо у вас є будь-які питання щодо послуги «Оплата частинами», ми з радістю відповімо на них по телефону: +38(050)141-65-87.

диван, ліжко, крісло з розстрочкою без відсотків у Києві, в Україні