Термінове виготовлення - від 3 днів ЗАМОВИТИ×

Офіси

Бізнес Центр ФОРУМБізнес Центр ФОРУМБізнес Центр ФОРУМБізнес Центр ФОРУМБізнес Центр ФОРУМ
Бізнес Центр ФОРУМ
Дизайнер:
Використовувані моделі:

М'які меблі для офісу, дизайнерські проекти

Сучасний офіс давно перетворився з приміщення з однотипними столами, стільцями та стелажами для сегрегаторів в місце, де співробітники проводять більшу частину доби.

Тому власники компаній стали приділяти більше уваги комфорту робочого простору. Вони купують сучасні м'які меблі в офіс,щоб персонал і клієнти відчували себе на робочому місці спокійно та затишно.

Це стосується не тільки робочих приміщень, але й столових, кімнат для співбесід, зон відпочинку для службовців.

Основні вимоги до м'яких меблів для офісу

Вимоги та конструктивні особливості м'яких меблів для офісу залежать від того, де вона буде встановлена та які функції повинна виконувати.

 1. Наприклад дивани та крісла в лаунж-зоні для VIP клієнтів можуть бути виконані як в традиційному, так і в вільному жанрі. Обстановка допускає оригінальні дизайнерські рішення, яскраві кольори декору, незвичайні форми. Проєктувальники, що розробляють проекти меблів для офісу, віддають перевагу кріслам з широкими підлокітниками, довгим кутовим диванам з м'якими подушками, зручним пуфам та журнальним столикам.
 2. Меблювання їдальні для співробітників і залу очікування в холі повинно бути стриманим та практичним. Воно піддається високим експлуатаційним навантаженням, тому основною вимогою до нього буде зносостійкість оббивки, надійність каркаса та кріплень. Важливою деталлю є також розмір меблів. З метою економії вільного простору вибір робиться на користь крісел з лаконічними формами та жорстким наповнювачем. Тут доречні модульні дивани, стільці з високими спинками та крісла на ніжках з вузькими підлокітниками.
 3. М'які меблі для кабінета керівника повинні бути виконані в класичному стилі, але виглядати дорого та статусно. Для таких кімнат вибирають меблі з оббивкою з натуральної шкіри, гобелена або жаккарда. Тут можуть бути встановлені дивани з механізмом трансформації, оскільки іноді господарі кабінетів знаходяться на робочому місці цілодобово. Розмір не грає вирішального значення, тому дизайнери замовляють дивани та крісла з м'якими підголовниками, широкими підлокітниками та масивною основою.

Також важливою рисою меблевої оббивки в громадському місці є її здатність не вбирати запахи тютюну та їжі. Тому перевага віддається матеріалам, які пройшли спеціальну обробку та призначаються для приміщень з високим трафіком відвідувачів.

Загальними вимогами до будь-яких меблів в громадському місці є:

 • вогнестійкість (визначається за індексом FR);
 • зносостійкість (не нижче 40 000 циклів по тесту Мартиндейла);
 • відсутність гострих кутів та конструктивних деталей;
 • гипоаллергенність;
 • відсутність в складі важких металів і хлорованих фенолів.

Дизайнерські проекти для офісів найчастіше втілюються професійними проектувальниками. Вони враховують, що меблі для різних приміщень в установі можуть відрізнятися по стилістиці, за ціною та якістю.

Тому вважають за краще замовити м'які меблі в одній компанії, виробничі потужності якої дозволяють реалізувати жанрову варіативність в рамках існуючого замовлення і при цьому забезпечити високу якість і довговічність виробів.

Меблі DELAVEGA для офісу

Всі предмети обстановки, які виготовляють на замовлення майстри компанії Делавега, відповідають побажанням до м'яких меблів для ділових установ.

 1. Каркаси виготовляються з натурального бука і вологостійкої березової фанери.
 2. Всі конструктивні деталі з'єднуються за допомогою кріплень від провідного шведського виробника - Essve.
 3. Для оббивки підбирається тканини від перевірених часом виробників з Польщі, Німеччини, Італії (Fargotex, Italvelluti та інших компаній), які відрізняються підвищеною зносостійкістю. Текстиль цих фабрик не викликає алергічних реакцій, не містить небезпечних анілінових барвників. Він не вигоряє та має просочення easy clean, що робить його зручним для використання в громадських місцях.
 4. Для м'яких меблів у кабінетах керівників вищої ланки ми рекомендуємо італійську шкіру Futura. Крім того, що шкіра практична та проста в догляді, вона надає статусність будь-якому інтер'єру.
 5. Наповнювач - екологічно чистий матеріал холлофайбер. Він не має запаху та забезпечує комфорт працівників і відвідувачів.

Якщо ви бажаєте, щоб співробітники та клієнти відчули вашу турботу про їх зручність - зателефонуйте нам. Ми надамо вичерпну професійну консультацію для оформлення меблів на замовлення в офіс.

У шоурумі та офіційних представників Delavega можна придбати не тільки традиційне крісло для керівника, але й елегантні стільці для прийомних. А стилістичне розмаїття моделей диванів та крісел дасть можливість облаштувати будь-яке приміщення в установі.

Наша компанія вже 10 років плідно співпрацює з українськими та зарубіжними дизайнерами інтер'єрів і має можливість надати їх клієнтам висококласні дивани, крісла та стільці.

Меблі DELAVEGA для офісу впишеться в будь-який інтер'єр та додасть приміщенню статусний вигляд.