Дизайнерам | салон дизайнерських меблів DELAVEGA

Дизайнерам

Співробітництво з дизайнерами, архітекторами, дизайн-бюро

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ НА СПІВПРАЦЮ

Чому дизайнерам інтер'єрів цікаво співпрацювати з Фабрикою Delavega?

  1. Компанія DELAVEGA успішно працює на ринку вже більше 10 років, не відступаючи ні на крок від своїх принципів - ручне виробництво м'яких меблів абсолютної якості.
  2. Асортимент фабрики м'яких меблів Delavega налічує сьогодні понад 100 моделей ліжок і диванів. Ми відкриті до співпраці з дизайнерами з розробки нових моделей, АЛЕ НЕ КОПІЙ.
  3. Весь асортимент м'яких меблів представлений в якісних 3D файлах, готових до використання в візуалізації інтер'єрів, і доступних до завантаження на сторінках виробів.
  4. Працювати з нами дуже просто - Ви продовжуєте займатися своєю основною діяльністю і при цьому отримуєте додаткову, дуже вигідну винагороду від DELAVEGA.
  5. Ми пишаємося, що нам довіряють не тільки відомі дизайнери та приватні замовники, але також численні українські та міжнародні компанії. Меблі DELAVEGA встановлені ​​в люкс-номерах фешенебельних готелів Rixos Прикарпаття і Wall Street в Одесі, VIP-термінал в Борисполі, в магазинах Rolex і Brocard, офісах Спортлайф і KPMG, а також численних холах кращих житлових комплексів Києва.

Співпрацюючи з DELAVEGA, Ви можете бути впевнені - Ваші клієнти отримають меблі виняткової якості та комфорту!

Попередню інформацію про умови співпраці
Ви можете отримати за телефоном
або в нашому шоу-румі за адресою:
м. Київ, вул. Ковпака, 17
Щодня з 10.00 до 19.00

Шановні партнери!

При розміщенні моделей м'яких меблів Delavega в своїх проектах і публікації в соцмережах, на сайтах або в каталогах, просимо вказувати, що ці меблі виготовляються Фабрикою-ательє м'яких меблів Delavega.

Також просимо вас відправляти фото своїх проектів нам, і ми з задоволенням розмістимо їх на сторінках Delavega в соціальних медіа з посиланням на ваш профіль або профіль вашої компанії. Що в свою чергу буде працювати на впізнаваність. Сьогодні кількість наших підписників Facebook - понад 60 000, Instagram - понад 12 000.

співпрацювати з Фабрикою Delavega