Виробництво | Фабрика-ательє м'яких меблів DELAVEGA

Виробництво

Столярні верстати Martin
Столярні верстати Martin

Ми віримо, що ідеальні м'які меблі можуть бути виготовлені ​​тільки з використанням ідеального обладнання. Саме тому в DELAVEGA застосовується обладнання тільки від провідних німецьких брендів.

Столярні верстати MARTIN по праву вважаються зразком у своїй галузі. Компанія неодноразово отримувала престижні нагороди за інновації, а її верстати застосовуються світовими лідерами меблевого виробництва для виготовлення різних дерев'яних деталей.

Електроінструмент Festool
Електроінструмент Festool

Німецькі електроінструменти Festool вже більше 90 років займають провідну позицію на міжнародному ринку. Більше 300 патентів, 80 нагород в сфері інноваційного промислового дизайну, представництва на 5 континентах - цього достатньо для розуміння, що Festool не потребує реклами. А за допомогою цих унікальних інструментів DELAVEGA виробляє максимально надійні та зручні м'які меблі, кожна деталь яких має значення.

Ножиці Robuso
Ножиці Robuso

Ножиці Robuso, за допомогою яких сьогодні створюється естетична елегантна оббивка м'яких меблів DELAVEGA, вже понад 100 років є незмінним лідером у своїй галузі. Ці німецькі ножиці найвищого класу легко та точно розрізають скло та вуглецеве волокно, не кажучи вже про нитки та тканини. 80% процесу виготовлення ножиць Robuso відбувається вручну, що гарантує виняткову увагу до деталей. На кожній парі ножиць розташовується гравірування з координатами компанії-виробника, і щоразу, коли ножиці потребують заточування, ми направляємо їх до Німеччини виробнику, щоб зберегти ідеальну якість продукту після процедури. Ми вибрали ножиці Robuso для виробництва м'яких меблів вищого класу, яки Ви можете придбати вже сьогодні в нашому інтернет-магазині.

Швейні машини Dürkopp Adler
Швейні машини Dürkopp Adler

Ми перфекціоністи, і не приховуємо цього. Якість - наш пріоритет. Саме тому всі наші м'які меблі виготовляються на німецьких швейних машинках, рівних яким у світі немає - Dürkopp Adler. З 1860 ця компанія виробляє швейні машинки, які сьогодні дозволяють фабриці DELAVEGA створювати ідеальні м'які меблі саме для Вас.