Офісні меблі від виробника. Купити офісні меблі на замовлення - delavega.ua
Офісні меблі Delavega

Офісні меблі

Фільтри
Ціна
грн.
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Офісні меблі - 1
Офісні меблі - 2
Офісне крісло R02Офісне крісло R02Офісне крісло R02
від 31 000 грн.
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Офісні меблі - 1
Офісні меблі - 2
Офісне крісло R04Офісне крісло R04Офісне крісло R04
від 31 000 грн.
Додати в список бажань
Офісні меблі - 1
Офісні меблі - 2
Офісне крісло R11Офісне крісло R11Офісне крісло R11
від 31 000 грн.
Додати в список бажань
Офісні меблі - 1
Офісні меблі - 2
Офісне крісло R13Офісне крісло R13Офісне крісло R13
від 31 000 грн.
Додати в список бажань
Офісні меблі - 1
Офісне крісло R14Офісне крісло R14
від 31 000 грн.
Додати в список бажань
Офісні меблі - 1
Офісне крісло R15Офісне крісло R15
від 31 000 грн.
Додати в список бажань
Офісні меблі - 1
Офісні меблі - 2
Офісне крісло R01Офісне крісло R01Офісне крісло R01
від 31 000 грн.

Директор ви, секретар або бухгалтер, працівник офісу або програміст, ви проводите багато годин, сидячи за столом. Ваша працездатність, продуктивність і здоров'я багато в чому залежать від того, в якому кріслі ви сидите.

Крісла на замовлення в Києві

Досить важко утримувати в голові всі вимоги при покупці офісного крісла. Якщо його підбирати самостійно з вже готових стандартних рішень в магазині, в тому числі в інтернет-магазинах, можна витратити дуже багато часу, але так і не знайти підходящу модель. Як би конструктори не намагаються врахувати всі особливості постави, смакові переваги або розміри офісу, ми всі різні, а всім не догодиш. Якщо ви так і не змогли знайти модель до смаку, задумайтеся про індивідуальне замовлення. Крісло на замовлення - швидке та практичне рішення для вас і ваших співробітників.

Фабрика-ательє м'яких меблів Delavega пропонує виготовлення м'яких офісних меблів за індивідуальними параметрами з урахуванням ваших побажань. Ви самі визначаєте, який матеріал піде на оббивку, якої висоти будуть підлокітники. Ви можете замовити офісне крісло в Києві для керівника або співробітників, і ми виготовимо його від 3 робочих днів.

Елітні офісні крісла виробляються на фабриці Delavega з використанням європейських тканин від відомих брендів Fargotex (Польща), Casamance (Франція), Sanderson (Британія). В асортименті є тканини натуральні, змішані та синтетичні. Всі вони відрізняються підвищеною зносостійкістю, практичністю та різноманітністю стилів.

Будь-які меблі повинні бути міцними, а якісні офісні меблі тим більше. Для каркасів фабрика-ательє м'яких меблів Delavega використовує матеріал, який відрізняється підвищеною вологостійкістю, міцністю та довговічністю - бук. Властивість бука гнутися при обробці парою дозволяє нам створювати не просто міцні каркаси, але і максимально ергономічні. Ми надаємо ексклюзивну гарантію від виробника на каркаси офісних меблів - 5 років.

Замовити крісла в офіс в Києві ви можете онлайн або відвідавши шоурум фабрики-ательє м'яких меблів Delavega: вул. Ковпака, 17 (щодня з 10:00 до 19:00).

Як вибрати якісні офісні меблі

Замислюючись про вибір стільця в офіс, потрібно, перш за все, брати до уваги його призначення та тип конструкції.

У більшості офісів використовують моделі з поворотним механізмом, щоб легко можна було розвернутися в будь-яку сторону, наприклад, до екрану презентації або до телефону. Мобільність дуже важлива для офісних крісел, тому варто придивитися, з яких матеріалів зроблені колеса офісних меблів, наскільки вони міцні. Важливе значення має і хрестовина крісел, вона також повинна відрізнятися міцністю та стійкістю.

Види офісних крісел

Розрізняють наступні види:

 • Для керівників.
 • Для персоналу.
 • Для відвідувачів.
 • Для дітей і школярів.
 • Для домашнього кабінету.
 • Для конференц-залів і переговорних.
 1. Офісне крісло для керівника. Офісні меблі для директора, начальника повинні говорити про престиж фірми, про її статус. Їх роблять з матеріалів преміум-класу, найчастіше з використанням натуральної шкіри. Зазвичай такі крісла більшого розміру, ніж стільці для персоналу, відрізняються підвищеною комфортністю та привабливим дизайном. І часто забезпечуються додатковими механізмами, які дозволяють регулювати висоту сидіння, позицію підлокітників, іноді навіть механізмом гойдання. Керівники проводять в кріслах більшу частину дня, тому вони повинні бути максимально зручними та продуманими.
 2. Для персоналу. Зручність і ергономічність важливі не тільки для керівників. Працездатність персоналу дуже сильно залежить від стільців, на яких вони проводять свій робочий день. Крісла для персоналу зазвичай не такі імпозантні та вражаючі, якими роблять крісла для керівників. Їх відрізняють стиль і зручність, легкість і компактність. При створенні робочого крісла упор робиться на технологічні рішення, що враховують анатомічні особливості користувачів. Конструкція спинок офісних крісел для персоналу дозволяє правильно розподілити навантаження на хребет і забезпечує підтримку поперекової області. Це значно полегшує тривале сидіння за столом. Провідні компанії з виробництва меблів регулярно проводять дослідження, пов'язані з їх експлуатацією. Результати говорять про те, що зручні крісла менеджера здатні збільшити продуктивність праці до 20%.
 3. Крісла для відвідувачів. Відвідувачі проводять на стільцях набагато менше часу, ніж співробітники офісу. Конструкція офісних крісел для відвідувачів відрізняється простотою. Однак, якщо фірма піклується про свій престиж і хоче укладати вигідні угоди, на крісла для відвідувачів теж потрібно звернути увагу. Вони повинні бути легкими, щоб їх легко було переставляти, міцними, щоб витримувати значні навантаження, стійкими та компактними, щоб не займати багато місця.
 4. Комп'ютерні крісла. Їх купують люди, які проводять багато часу за комп'ютером як на роботі, так і вдома. Бюджетний варіант зазвичай робиться з сітки, має обмеження по вазі та положенню спинки. Варіанти преміум класу нагадують моделі для керівника: шкіряна оббивка, безліч додаткових механізмів. Такий варіант практично не має обмежень по вазі, а його термін служби набагато довше, ніж у стандартних бюджетних моделей.
 5. Крісла для конференц-залів і переговорних. У конструкції таких крісел не передбачено наявність коліс або додаткових механізмів. Зазвичай їх встановлюють на міцну раму, обладнують невисокою спинкою. У таких виробів рідко зустрічаються підлокітники. Головні вимоги до таких стільців кардинально відрізняються від вимог до крісла керівника. Для конференц-залів важлива практичність і економія простору, і це, як правило - легкі міцні моделі без коліщаток.