Замовте ліжко на вересень зі знижкою 15% Замовити×

Як вибрати комфортний розмір ліжка?

Як вибрати комфортний розмір ліжка?

Меблеві магазини, як правило, пропонують ліжка стандартних розмірів, найбільш затребуваних на ринку.

Але що робити коли такі параметри не підходять для кімнати або не відповідають вашим анатомічним особливостям? Який розмір ліжка вибрати в цьому випадку?

Ви можете підібрати ліжко за індивідуальними замірами в магазинах офіційних дилерів Delavega або безпосередньо на сайті, використовуючи функцію "Індивідуальний розмір".

Як підібрати ліжко за індивідуальними параметрами?

Основні розміри ліжок в меблевих магазинах

У торгівельних точках та інтернеті ви можете зустріти різні системи вимірювання довжини, ширини та висоти меблів: англійську (вказується в дюймах) і звичну нам метричну.

Стандартні розміри ліжок, які продаються в магазинах України:

 • дитяче - 60*120
 • односпальне - 90*190
 • полутороспальне - 120*190
 • двоспальне - 160*190
 • king size - 180*200

Але такий підхід не враховує багатьох нюансів:

 1. Розміри дитячих меблів для сну підходять тільки для дошкільнят (зріст 7-річної дитини становить близько 116 см).
 2. Підліткам пропонуються типові односпальні ліжка для дорослих без урахування ергономічних вимог і трендів молодіжної моди.
 3. Знаючи розмір двоспального ліжка, ви зрозумієте, що його стандартний розмір не розрахований на людей 190 см та вище, або на сімейну пару, в якій партнери мають надлишкову вагу.

У США користуються попитом двоспальні ліжка розміром "eastern king", які мають майже квадратну форму та габарити 193 * 202, а також"california king" шириною 183 см і довжиною 213 см.

Які розміри ліжок існують?

Який розмір полуторного ліжка в Європі? Цікаво, але в європейських країнах немає поняття "полуторка". Матраци шириною 154 см позиціонуються як спальне місце для сімейної пари. А розмір"queen size" (152 * 203) вважається просторим ліжком для самотньої жінки або ложем для молодят, які не відчувають дискомфорту при тісному контакті.

Але в торгівельні точки України такі меблі потрапляють рідко, їх можна виготовити тільки  на замовлення.

Порада: Історично склалося, що в крамницях вказують розміри внутрішньої сторони каркаса ліжка. Це пояснюється тим, що раніше дерев'яну основу майстрували під готовий матрац. Він виготовлявся вручну та міг мати різні параметри. Тому, роблячи покупку через інтернет, уточнюйте фактичні габарити меблів. Залежно від дизайну моделі, вони можуть відрізнятися від вказаних на 10-30 см.

Якого розміру вибрати ліжко для дитини та підлітка?

Щоб зробити правильний вибір ліжка, дотримуйтеся наступних правил:

 1. Дитяче ліжко повинно мати висоту, при якій дитина, сидячи, торкається підлоги пальцями ніг. Ідеальною для дитячого сну поверхнею вважається та, ширина якої дозволяє спати по діагоналі. При зрісті 120 см це становить 65 см.
 2. Довжина ліжка для підлітка повинна враховувати його швидкий розвиток від 12 до 16 років. Тому мінімальний запас "на виріст" повинен становити 20 см для хлопчиків і не менше 15 см для дівчат.
 3. Оптимальна ширина односпального ліжка визначається шляхом простого тесту: лікті закинутих за голову рук не повинні виходити за межі бортиків каркаса.
 4. Комфортна ширина двоспального ліжка повинна бути такою, щоб двоє людей, які лежать обличчям друг до друга в позі ембріона, не торкалися колінами колін партнера.

Як користуватися калькулятором замовлення двоспального ліжка?

Переглядаючи меблевий каталог, зверніть увагу що праворуч від фотографій моделей знаходиться калькулятор, що дає можливість дізнатися вартість двоспального ліжка в залежності від розміру та якості оббивки.

Враховуйте декілька нюансів алгоритму ціноутворення:

 1. Ціна над таблицею вказана за односпальний варіант у базовій комплектації.
 2. Вибравши поле "індивідуальний розмір", ви почнете оформлення заявки. Необхідно буде надати контактні дані для зв'язку з вами. Менеджери повинні будуть уточнити деталі замовлення особисто.
 3. Вибір кольору та фактури оббивки не обмежений варіантами, що представлені в калькуляторі. У магазинах Delavega можна підібрати інші. Каталог фабрики налічує майже 1000 найменувань відтінків і візерунків.
 4. Розмір знижки залежить від термінів. Найдорожче обійдеться двоспальне ліжко, яке повинно бути виготовлене та доставлене клієнту за 5 робочих днів.
 5. Підйомний механізм і контейнер для білизни підвищує ціну двоспального ліжка в середньому на 6 000 грн.

Які переваги двоспальних ліжок Delavega?

Переваги покупки двоспального ліжка Delavega

Ми компанія, яка вже більше 10 років працює переважно з індивідуальними замовленнями та не займається масовим виробництвом за стандартними розмірами.

Ми можемо виготовити будь-яке двоспальне ліжко з представлених на сайті моделей за індивідуальними розмірами від клієнта.

Остаточну ціну формує покупець, тому що вона залежить від обраних матеріалів і габаритів готового каркаса.

Крім того, ми пишаємося тим, що дотримуємося принципа “3 в 1": якість, краса, комфорт.

 • співпрацюємо тільки з перевіреними європейськими постачальниками комплектуючих;
 • для виготовлення каркасів використовуємо натуральний буковий брус і 15- міліметрову березову фанеру;
 • застосовуємо в роботі надійні шведські кріплення ESSVE та сучасне німецьке обладнання;
 • виконуємо замовлення не тільки індивідуальних клієнтів, але й дизайнерських бюро.

Наші покупці отримують дворічну гарантію на двоспальне ліжко, якщо купують його в київському шоурумі Delavega або в магазинах офіційних дилерів.

На нашому сайті та у представників в Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі можна оформити замовлення на виготовлення ліжок для всієї родини з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.