Як вибрати наповнювач для м'яких меблів?| Фабрика-ательє DELAVEGA

Як вибрати наповнювач для м'яких меблів?

Як вибрати наповнювач для м'яких меблів?
 • Які є наповнювачі диванів і стільців, їх плюси та мінуси
 • Який вибрати наповнювач для дивану?
 • Наповнювач для м'яких меблів


 • Наповнювачі для м'яких меблів визначають тривалість експлуатації диванів, крісел, їх зручність, вартість і збереження форми. Прийняти остаточне рішення допоможе огляд відмінних властивостей найбільш популярних різновидів.

  Наповнювачі для м'яких меблів

  Які є наповнювачі диванів і стільців, їх плюси та мінуси

  Існуючі варіанти діляться, перш за все, за типом:

  1. Пружинні - містять в собі спеціальні блоки для забезпечення стійкості форми меблів. У сучасній продукції зустрічаються рідше за безпружинні, але попит на них залишається. Оптимальним вибором є вироби з незалежними блоками, які варіюються по діаметру пружин (в середньому - 5-6 см) і доповнюються шарами поліуретану, повсті, ватину або кокосової койри для м'якості. Переважно такі наповнювачі використовують у виробництві класичних ліжок, диванів, крісел-трансформерів.

  2. Безпружинні - різні матеріали, які поміщають всередину м'яких меблів без додаткових металевих вставок. В основному фірми-виробники вибирають пінополіуретан, який може бути блоковим (листовим) або формованим (литим). Крім нього в меблевій промисловості застосовують натуральний латекс, що відрізняється пористістю структури, синтепон, синтепух і холлофайбер.

  У всіх типів є як переваги, так і недоліки - про них необхідно мати уявлення кожному покупцю. Якщо вибрати наповнювач для стільців, дивана або крісла навмання або тільки на підставі вигідної ціни, то через пару місяців або років доведеться мати справу з продавленими сидіннями, підлокітниками та спинками, що втратили привабливий зовнішній вигляд.

  Розглянемо ключові фактори основних видів матеріалів:

  • незалежний пружинний блок тішить тривалістю експлуатації, повітропроникністю, ортопедичним ефектом і здатністю щодня витримувати велику вагу. Але меблі, зроблені за технологією Боннель, коштують недешево та з часом можуть почати скрипіти;
  • ППУ привертає відсутністю в складі алергенів, довговічністю та варіативними показниками жорсткості, а також високим ступенем біологічного захисту та прийнятною ціною. Однак якщо помилитися з виробником і вибрати низькоякісний диван, то дуже скоро з'являться продавлені ділянки;
  • м'які наповнювачі відрізняються легкістю та широкою сферою застосування (підходять для меблів на балкон або веранду), а також стійкістю до грибкового впливу. Але, якщо виберете такий варіант, будьте готові до того, що через 2-3 роки внутрішнє наповнення може збитися в грудки.

  Які є наповнювачі диванів

  Який вибрати наповнювач для дивану?

  Однозначно визначити ідеальний наповнювач не можна. Явного лідера за всіма характеристиками - немає. Але, якщо судити по поєднанню властивостей (надійність, якість, довговічність, стійкість до навантажень, біозахист і ціна), то можна виділити 10 найбільш привабливих варіантів:

  1. Пінополіуретан - входить до складу більшості виробів, забезпечує високий рівень комфорту, доступний в різних цінових категоріях, підходить для дитячих меблів. У меблях DELAVEGA ми використовуємо еластичний пінополіуретан, що має всі необхідні гігієнічні висновки.

  2. Натуральний латекс - безпечний і еластичний матеріал з ортопедичним ефектом.

  3. Незалежні пружини - дозволяють гарантувати відмінну точкову підтримку тіла, вважається найбільш ергономічним.

  4. Холлофайбер - характеризується м'якістю, довговічністю, гіпоалергенним складом.

  5. Боннель - зносостійкий і фінансово вигідний наповнювач.

  6. Періотек - дуже довго тримає форму та пружність, до того ж коштує недорого.

  7. Пінополістирол - найкращий наповнювач для безкаркасних меблів, в якому поєднуються невелика вага, відсутність токсичних речовин, здатність не вбирати запахи та стійкість до температурних перепадів.

  8. Морські водорості - забезпечують лікувальний ефект, але в продажу зустрічаються рідко через особливі вимоги до підготовки сировини.

  9. Повсть - має підвищену теплопровідність і натуральність, відмінно поєднується з пінополіуретаном і не вбирає вологу, хоча не дуже добре тримає форму.

  10. Синтепон - оптимальне бюджетне рішення. Неткане полотно з поліефірних волокон легке та забезпечує м'якість сидіння, але важливо, щоб в складі він комбінувався з іншими видами набивки, інакше на довговічність розраховувати не варто.

  Наповнювач для м'яких меблів

  Компанія DELAVEGA регулярно працює над поліпшенням якості наповнювачів меблів власного виробництва.

  У нашій практиці ми застосовуємо тільки найкращі наповнювачі для м'яких меблів: пух-перо з поліпшеною фракцією експортної якості (такі ж наповнювачі використовує знаменитий німецький бренд Billerbeck), латексований пінополіуретан, а також гіпоалергенний синтепух. Всі наповнювачі проходять ретельний контроль якості, в тому числі й оболонка, яка виконана з подвійного шару пухотримаючого тіку, яка надійно утримає наповнювач всередині виробу.

  найкращі наповнювачі для м'яких меблів

  Подушки від DELAVEGA не збиваються та зберігають первісну форму протягом довгого часу завдяки особливій технології поділу наповнювачів - по окремим камерам. Крім того, сам наповнювач рівномірно розподілений всередині цих камер, тому навантаження перерозподіляється таким чином, що їх приймає вся подушка рівномірно, а значить наповнювачі не збиваються в жодній з її ділянок.

  Подушки від DELAVEGA

  Після вивчення ряду ключових критеріїв, можна приступати безпосередньо до вибору, та орієнтуватися потрібно на сукупність факторів:

  •  де будуть стояти меблі - у вітальні, спальні, дитячій кімнаті, коридорі, передпокої, на кухні, в лоджії, на відкритій веранді або терасі;
  •  хто і як часто буде ними користуватися;
  •  чи є необхідність в ортопедичному ефекті;
  •  які існують особисті переваги в плані жорсткості меблів;
  •  особливості конструкції і матеріалу, з якого зроблений диван;
  •  скільки ви готові заплатити за диван, стілець або крісло.

  Будемо раді допомогти вам у виборі м'яких меблів вашої мрії:
  Адреса шоу-руму: вул. Ковпака, 17, м Київ (10: 00-19: 00 Пн.-Нд.)