- Загальні правила догляду за м'якими меблями
- Загальні рекомендації
- Як чистити диван з тканини
- щотижневе сухе прибирання пилососом;
- протирання оббивки вологою ганчіркою без засобів побутової хімії, за умови, що оббивка меблів це дозволяє;
- позбавлення від пилу за допомогою сухої ганчірки з дерев'яних елементів меблів;
- прибирання в ящиках і коробах для зберігання.
- для чищення використовувати звичайну губку або мочалку;
- рекомендується видаляти забруднення за допомогою мильного розчину;
- якщо ви вирішили скористатися спецзасобами для чищення меблів, обов'язково ознайомтеся з інструкцією;
- ніколи не намагайтеся висушити диванну оббивку механічно - феном, праскою або іншим тепловим приладом. Після всіх маніпуляцій дайте оббивці висохнути природним шляхом.
Кожна людина, купуючи м'які меблі, хоче, щоб вони прослужили їй багато років, і анітрохи не «втратили» в зовнішньому вигляді. На жаль, мало купити дорогі меблі, адже їх вартість гарантує тільки високу якість товарів, а ось за догляд під час експлуатації відповідає вже покупець. Таким чином, щоб ваші м'які меблі тішили вас протягом усього терміну служби, про них необхідно дбайливо піклуватися. В цій статті ми розповімо, як почистити диван та доглядати за оббивкою ваших м'яких меблів.
Загальні правила догляду за м'якими меблями

М'які меблі присутні в будинку або квартирі кожної людини. Без них про комфорт можна просто забути. Такі недешеві вироби купуються не на рік-два, тому важливо знати, як здійснювати догляд за м'якими меблями в домашніх умовах.
Загальні рекомендації:
Як чистити диван з тканини

Щоб тканинна оббивка дивана завжди мала привабливий зовнішній вигляд, досить проводити загальноприйняту щотижневу суху чистку. Але якщо все ж на ній з'явилися забруднення, то скористайтеся наведеними нижче порадами:
Тепер ви знаєте, як доглядати за диваном зі шкіри та текстилю, щоб він зберіг свій первозданний вигляд на весь термін експлуатації.