Калькулятор замовлення на сайті Delavega.ua | Фабрика-ательє DELAVEGA

Як користуватися калькулятором замовлення на сайті Delavega.ua

Як користуватися калькулятором замовлення на сайті Delavega.ua
 • Як користуватися калькулятором замовлення на сайті Delavega.ua


 • Шановні клієнти, ми розробили максимально зручний і функціональний калькулятор замовлення, який дозволяє не тільки максимально комфортно та детально здійснювати замовлення м'яких меблів на нашому сайті, а й отримати унікальну знижку в залежності від терміну виготовлення.

  Як користуватися калькулятором замовлення на сайті DelaVega.ua

  Калькулятор замовлення ви знайдете на кожній картці товару відразу під основним зображенням і галереї продукції. На калькуляторі в даний час представлено кілька основних опцій: Розміри, Кольори тканин та Терміни виготовлення виробу.


  Калькулятор замовлення. Меблі Delavega (Київ)  У першій опції - Розміри - ви можете вибрати модель або в стандартних пропонованих розмірах або ж замовити свій індивідуальний розмір дивана, ліжка, крісла та інших виробів. Звертаємо вашу увагу, що вартість індивідуальних розмірів буде визначена індивідуально - з вами зв'яжеться наш менеджер і погодить цю вартість. У той же час вартість обраного стандартного розміру ви побачите відразу ж (вона прописана в дужках поруч з розміром і буде автоматично додана до підсумкової ціни вашого замовлення).

  Калькулятор замовлення. Меблі Delavega (Київ)

  Наступна важлива опція в калькуляторі замовлення - це Колір оббивки. Для вашої зручності ми згрупували кольори по різновидам тканинного виконання. Таким чином, ви відразу ж можете вибрати не тільки бажаний колір, але і тканину, з якої буде виконана замовлена вами модель м'яких меблів.

  Зверніть увагу на скролл збоку асортименту кольорів і тканин - потягнувши за нього, ви побачите додаткові варіанти, загальна кількість яких виведена в правому верхньому куті даного блоку.

  При наведенні курсора на той чи інший різновид тканинного та колірного виконання, ви відразу ж можете побачити вартість виробу в тій тканині, яка вам сподобалась. Дуже зручно і практично.

  Для вибору потрібного кольору, клікніть на відповідному квадратику в опції Колір.

  Калькулятор замовлення. Меблі Delavega (Київ)

  Одна з найбільш затребуваних і цікавих опцій калькулятора замовлення м'яких меблів Delavega - Терміни виготовлення виробу. Дана опція безпосередньо впливає на кінцеву вартість виробу. У диванах і ліжках при терміні виготовлення 1 місяць ви отримуєте знижку 10%, 2 місяці - 20%, а 3 місяці - 30%. А в кріслах, кушетках, пуфах і столиках - 5, 10 і 15 відсотків при термінах виготовлення 1, 2 і 3 місяці відповідно. Після заповнення опції дана знижка буде автоматично відображена в підсумковій вартості замовлення.

  Калькулятор замовлення. Меблі Delavega (Київ)

  Для дизайнерів інтер'єрів ми передбачили функцію запиту 3D моделей кожного нашого виробу. Кнопка запиту моделей розташовується під фотографією кожного виробу зліва від калькулятора замовлення. Поруч розташована кнопка базових розмірів даного виробу для дизайнерів і інших замовників.

  Калькулятор замовлення. Меблі Delavega (Київ)