Термінове виготовлення - від 3 днів ЗАМОВИТИ×

Крісло реклайнер – що це та як ним користуватися?

Крісло реклайнер – що це та як ним користуватися?
 • Чим крісло реклайнер відрізняється від звичайного крісла?
 • Види механізмів у кріслах реклайнерах
 • Як вибрати крісло реклайнер?


 • Крісла реклайнери у цьому сенсі є прикладом гармонійного поєднання сучасного зовнішнього вигляду та продуманої функціональності, яка забезпечить максимальну зручність використання та розслаблення.

  Реклайнери з'явилися ще на початку XX століття та використовувалися переважно у спеціалізованих областях. Наприклад, у космічних кораблях чи авіації. Проте сьогодні у зв'язку з тим, що спосіб життя людини стає малорухливим та переважно сидячим, крісла реклайнери стали досить популярними на масовому ринку.

  Чим крісло реклайнер відрізняється від звичайного крісла?

  Основною відмінністю виробу є зручна підставка для ніг, але це лише найпомітніша частина його складного продуманого механізму. Структура крісла зазвичай включає безліч взаємозалежних компонентів і різні типу управління – це можуть бути як механічні важелі, так і пульт електронного управління.

  Які відмінності крісла реклайнера від звичайного крісла?

  Головне завдання реклайнера – забезпечити максимально комфортне розташування тіла за рахунок пропорційної зміни нахилу спинки та положення підставки для ніг. Тобто у разі потреби ви легко зможете перетворити своє крісло на шезлонг.

  Завдяки цій властивості, вони чудово підходять як для роботи, так і для затишного відпочинку.

  Деякі моделі обладнані додатковим функціоналом, який дозволяє крісло повертатися і навіть похитуватися. А в сучасних різновидах передбачено додаткові опції масажу.
  Особлива увага в кріслах реклайнерах приділена ергономіці конструкції та зокрема – спинки. Вона максимально точно відтворює згин спини, максимально розвантажуючи хребет користувача.

  Види механізмів у кріслах реклайнерах

  Найбільш простим і часто використовується варіантом є так звана механічна розкладка. Для того, щоб укласти крісло, вам потрібно натиснути на його спинку або скористатися спеціальним важелем. Як правило, при такому варіанті буде лише кілька опцій положення спинки і вам знадобляться певні фізичні зусилля, щоб розкласти конструкцію.

  Які механізми у кріслах реклайнерах?

  Крісла реклайнери з електроприводом вважаються більш зручними та функціональними, оскільки вони:

  • не вимагають додаткових фізичних зусиль для розкладки – всю роботу за вас виконає спеціальний електромотор,
  • дозволяють фіксувати спинку не в одному-двох положеннях, а в будь-якому зручному,
  • володіють можливістю плавної розкладки, без ривків і посмикувань.

  Реклайнери з електроприводом також можна розділити на кілька підвидів, у тому числі дротові, бездротові та сенсорні. Для дротових та бездротових варіантів використовується пульт, сенсорні крісла регулюються за допомогою спеціальної кнопки на підлокітнику. Рівень зручності позначається на фінальній вартості виробу, тому сучасні функціональні крісла зазвичай досить дорогі.

  Як вибрати крісло реклайнер?

  Вибір реклайнера – питання досить індивідуальне. Вибрати функціонал та зовнішній вигляд крісла – це лише половина розв'язання задачі. Фахівці рекомендують відправитися в салон і особисто посидіти на кріслі, що сподобалося, що дозволить врахувати при покупці ваші індивідуальні анатомічні особливості.

  Як вибрати крісло реклайнер в Україні?

  Також слід зважити на нюанси технологічного характеру. Якщо ви купуєте крісло реклайнер для дому, то можливо варто придивитися до моделей з масажною опцією та міцною металевою основою. Якщо для офісу – тут зручнішим буде варіант крісла, що обертається.

  Фахівці не рекомендують виготовляти крісла реклайнери самостійно, оскільки це може бути травмонебезпечним. Краще довірити це компаніям з багаторічним досвідом роботи на ринку, де ви зможете придбати максимально ергономічний та комфортний виріб.