Колір 2022 року – бузковий відтінок 17-3938 Very Peri| Фабрика-ательє DELAVEGA

Колір 2022 року – бузковий відтінок 17-3938 Very Peri

Колір 2022 року – бузковий відтінок 17-3938 Very Peri
 • Яким буде колір м'яких меблів у 2022 році?
 • Бузкові відтінки в інтер'єрі


 • Колір меблів безпосередньо впливає на працездатність людини - вірно підібравши колірне рішення, ви зможете в рази підвищити продуктивність роботи та повноцінність відпочинку.

  Звісно, вибір колірного оформлення приміщення – індивідуальне питання. Варто підбирати елементи декору, колір ліжка, дивана або крісла, виходячи з особистих уподобань. Досить поставити собі питання, яку саме атмосферу ви хотіли б створити в тій чи іншій кімнаті – затишку, спокою, чи можливо драйву та динамічності? Все це може вирішити колірне оформлення м'яких меблів.

  У той самий час ми рекомендуємо орієнтуватися і світові тренди. Одним із таких трендів є Колір Року, який щорічно визначається фахівцями Інституту Кольори Pantone.

  Колірні тренди 2022 року - м'які меблі

  Pantone Color Institute займається прогнозуванням глобальних тенденцій у сфері колірного оформлення (як у промисловому графічному дизайні, так і в моді чи меблевій індустрії). На основі аналізу художніх виставок, тенденцій кіноіндустрії, світу моди, меблів та інших сфер нашого життя фахівці інституту вже понад 20 років формують глобальний колірний тренд.

  Яким буде колір м'яких меблів у 2022 році?

  Інститут кольору Pantone оголосив відтінок бузкового кольору 17-3938 Very Peri офіційним кольором 2022 року. Колір року буде незмінно бути присутнім у меблевих рішеннях, причому не тільки вищезгаданий пантон, але і всілякі відтінки бузкового та фіолетового кольорів. На них варто звернути увагу вже сьогодні при замовленні оббивки ваших м'яких меблів.

  Якщо ви хочете оформити свій інтер'єр у кольорі 2022 року, ви можете замовити доросле або дитяче ліжко, а також диван Delavega, виконані в бузкових відтінках, а потім доповнити композицію кріслом або пуфом з великої лінійки нашої продукції.

  Колір м'яких меблів у 2022 році за версією Інституту Кольору Pantone

  Альтернативним варіантом може бути замовлення м'яких меблів у нейтральних кольорах, які поєднуватимуться з трендовим колірним оформленням навколишнього оточення. Наприклад, у бузкових відтінках можна оформити стінову панель вашого ліжка, стіни кімнати або елементи декору.

  Бузкові відтінки в інтер'єрі

  В інтер'єрі бузкові відтінки є більш універсальними, ніж насичений фіолетовий. Наприклад, на відміну від фіолетового, бузковий може використовуватися сам собою, без обов'язкових поєднань. У той час як набагато більш насичений фіолетовий колір без інших, тепліших відтінків, виглядає досить гнітючим.

  Якщо говорити про невеликі простори, тут також доречним буде бузковий. Бузковий диван або ліжко прикрасять невелику спальню і при цьому не створять відчуття громіздкості. Так само і бузкові стіни не звузять приміщення, як це зробив би фіолетовий колір. У цьому плані колір 2022 є універсальним варіантом для оформлення меблів та стін.

  Бузкові відтінки в інтер'єрі

  Пантон 17-3938 Very Peri добре поєднується з такими кольоровими рішеннями в інтер'єрі:

  • світло сіро-зеленим кольором,
  • сірим,
  • блакитним,
  • світло-рожевим,
  • світло-жовтим,
  • світло-салатовим,
  • молочним та кремовим.

  Ваш дизайнер або декоратор допоможе визначитися з найцікавішими варіаціями колірної гами м'яких меблів та навколишнього оточення.

  А у фірмовому шоурумі Delavega ви завжди можете підібрати потрібний варіант м'яких меблів у кольорі 2022 року. Ми працюємо для вас щодня з 10.00 до 19.00 за адресою: м. Київ, вул. Ковпака, 17. Телефон: +38(099) 333 93 93.