Термінове виготовлення - від 3 днів ЗАМОВИТИ×

Чим відрізняється меблева фабрика від ательє

Чим відрізняється меблева фабрика від ательє
 • Особливості поняття «фабрика»
 • Що таке ательє?
 • Меблі на замовлення від фабрики-ательє Delavega


 • Бажаючи вибрати меблі на замовлення в Києві, мало хто замислюється про правильність вживання слів «фабрика» та «ательє». Навіть чимало авторитетних джерел використовують їх як синоніми, не здогадуючись, що між словами існують великі відмінності. 

  Особливості поняття «фабрика»

  Схожість поняття «фабрика» та «ательє» полягає в тому, що виготовлення меблів в Києві об'єднується в одну лінію для отримання кінцевого продукту, але принципи роботи суттєво відрізняються. Починаючи розмову про фабрики, варто згадати мануфактури, адже саме з них почалося масове виробництво із застосуванням ручної праці найманих робітників. Перші мануфактури виникли в Італії в XIV в. Саме в мануфактурах вперше відбулося об'єднання ручної праці в єдиний процес з випуску продукції.

  Фабрика-ательє Delavega Київ

  З вдосконаленням технологій працю найманих робітників поступово замінили машинами. Виникло нове поняття - «фабрика», яке походить від латинських слів «faber» - майстер, «fabrica» - майстерня. Розвитку фабричного виробництва послужила поява нових винаходів:

  • парова машина Уатта в 1764 р .;
  • прядильний верстат Харгріва в 1770 р .;
  • ткацький верстат Картрайта в 1785 р

  Згодом на фабриках почали масово виробляти будь-які продукти та товари, звівши до мінімуму ручну працю. Якщо вас цікавлять меблі на замовлення, Київ - місто, в якому працює безліч меблевих фабрик, які виробляють якісні меблі за стандартними ескізами.

  Фабрика-ательє Delavega Київ

  Сьогодні під словом «фабрика» ми розуміємо велике промислове підприємство, що випускає великі партії товару за єдиними стандартами із застосуванням автоматизованої праці. До відмінних рис меблевої фабрики можна віднести кілька моментів:

  • Машинне вироблення - персонал необхідний тільки для контролю автоматизованих ліній.
  • Великі обсяги продукції, що випускається, яких неможливо досягти з використанням ручної праці. При цьому на одній лінії випускається тільки ідентична продукція.
  • Централізована форма виконання, що припускає розміщення декількох цехів на одній площі. Це означає, що дитяче ліжко в Києві разом з будь-якими іншими предметами меблів може випускатися однією фабрикою.

  Що таке ательє?

  Слово «ательє» з'явилося в побуті в кінці XIX в. Джерелом виступає латинське слово «assula» - майстерня. Під «ательє» мають на увазі будь-яке робоче приміщення, в якому йде творчий процес, який об'єднує художників, скульпторів, фотографів. Але часто термін використовують для позначення швейних або меблевих майстерень, адже в них створюються вироби за індивідуальними замовленнями, що вимагають творчого підходу. Наприклад, якісні ліжка в Києві, виготовлені з використанням італійських матеріалів з ексклюзивною фурнітурою, цілком можна порівняти з витвором мистецтва на тлі стандартних меблів.

  Фабрика-ательє Delavega Київ

  Меблі під замовлення в Києві користуються великим попитом. Щоб замовити не просто якісні, але і предмети інтер'єру, виготовлені за індивідуальними розмірами, варто звертатися в ательє. Звідси головна відмінність меблевого ательє від фабрики - можливість замовити ліжко в Києві, диван або крісло за індивідуальними параметрами. Меблеві ательє мають у своєму розпорядженні всі можливості для виготовлення якісних меблів в будь-якій кількості під замовлення:

  • власне виробництво з цехами для виготовлення меблів;
  • можливість виготовлення меблів по фотографії за індивідуальними розмірами;
  • підготовка ескізу або складання повноцінного проекту;
  • виконання замовлень в будь-якому стилі: класика, авангард, модерн, хайтек, лофт.

  Фабрика-ательє Delavega Київ

  Замовляючи ліжка з підйомним механізмом в меблевому ательє, ви можете не сумніватися, що ліжко точно впишеться в інтер'єр. Для цього компанії надають послугу виїзду замірника, який врахує всі нюанси приміщення: розташування плінтусів, розеток, можливих нерівностей стін і підлоги. Збір і установка виробу - додаткова послуга, яку надають меблеві ательє при виконанні індивідуальних замовлень. Це дозволяє гарантувати найвищу якість і відсутність несправностей в процесі експлуатації.

  Меблі на замовлення від фабрики-ательє Delavega

  Фабрика-ательє Delavega Київ

  DELAVEGA - це компанія, що об'єднала в собі переваги фабрики та ательє. Ми зібрали кращі технології і матеріали, щоб запропонувати ліжка та дивани на замовлення в Києві, а також будь-які інші предмети інтер'єру, які будуть виготовлені суворо з урахуванням вимог замовника. Фабрика-ательє м'яких меблів Delavega пропонує вам скористатися наступними перевагами:

  • Замовляйте меблі за індивідуальними розмірами, створені в унікальному колірному та тканинному виконанні.
  • Вибирайте відповідну тканину серед безлічі варіантів від відомих виробників з Польщі, Франції, Італії та інших європейських країн.
  • Ми - єдина компанія на українському ринку, яка надає послугу з фарбування шкіри та нубука в 210 кольорів по каталогу RAL K5.
  • Завдяки наявності власних виробничих потужностей, оснащених інноваційним обладнанням, ми маємо можливість виконувати термінові замовлення від 3 робочих днів.

  Фабрика-ательє Delavega Київ

  Ми по праву пишаємося своїм виробництвом, завдяки можливостям якого виготовляємо ексклюзивні меблі під замовлення. Використовуємо в роботі краще європейське обладнання: німецькі столярні верстати Martin, електроінструменти Festool, швейні машинки Dürkopp Adler, професійні італійські ножиці Robuso. Ретельно контролюючи всі етапи виробництва, гарантуємо практичність і довговічність диванів і ліжок, виготовлених за індивідуальними розмірами.

  Фабрика-ательє Delavega Київ

  Якість і унікальність - наші основні пріоритети, яких ми дотримуємося в кожній деталі. Вибираючи меблі на замовлення в Києві від нашої компанії, можете не сумніватися, що купуєте ексклюзивний предмет інтер'єру, на зміну якому можна тільки знову замовити диван в Києві від Delavega. Адже єдині наші конкуренти - це ми самі!