Термінове виготовлення - від 3 днів ЗАМОВИТИ×
Дивани Delavega

Розкладні дивани

Фільтри
Ціна
грн.
Додати в список бажань
Диван A111Диван A111Диван A111
від 40 375 грн.
Є в салоні
Додати в список бажань
Диван A16Диван A16Диван A16
від 40 375 грн.
Є в салоні
Додати в список бажань
Кутовий диван F111Кутовий диван F111Кутовий диван F111
від 74 375 грн.
Є в салоні
Додати в список бажань
Диван A42Диван A42Диван A42
від 43 605 грн.
Додати в список бажань
Кутовий диван F23Кутовий диван F23Кутовий диван F23
від 79 560 грн.
Новинка
Додати в список бажань
Кутовий диван FP111Кутовий диван FP111Кутовий диван FP111
від 87 210 грн.
Додати в список бажань
Диван A23Диван A23Диван A23
від 44 200 грн.
Є в салоні
Додати в список бажань
Диван A43Диван A43Диван A43
від 45 900 грн.
Додати в список бажань
Диван A40Диван A40Диван A40
від 51 638 грн.
Додати в список бажань
Диван A24Диван A24Диван A24
від 44 200 грн.
Додати в список бажань
Диван РомоДиван РомоДиван Ромо
від 40 375 грн.
Додати в список бажань
Диван ХаллеДиван ХаллеДиван Халле
від 43 605 грн.
Є в салоні
Додати в список бажань
Диван A44Диван A44Диван A44
від 44 625 грн.
Додати в список бажань
Кутовий диван F16Кутовий диван F16Кутовий диван F16
від 70 125 грн.
Додати в список бажань
Кутовий диван F43Кутовий диван F43Кутовий диван F43
від 80 325 грн.
Додати в список бажань
Кутовий диван F40Кутовий диван F40Кутовий диван F40
від 87 210 грн.
Додати в список бажань
Кутовий диван F42Кутовий диван F42Кутовий диван F42
від 81 473 грн.
Додати в список бажань
Кутовий диван F44Кутовий диван F44Кутовий диван F44
від 75 438 грн.
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Кутовий диван F24Кутовий диван F24Кутовий диван F24
від 77 350 грн.
Додати в список бажань

Розкладний диван для сну став трендом сучасності завдяки своїй практичності і функціональності. Дизайнерські моделі універсальні і дуже зручні у використанні, так як можуть виконувати як функцію класичного дивана у вітальні, так і повноцінного спального місця. Практичність обумовлена ​​їх компактністю - такі меблі можна легко встановити в невеликому приміщенні. Якщо ви бажаєте купити розкладний диван для сну в Києві, фабрика-ательє Delavega пропонує великий вибір в наявності і під замовлення за індивідуальними параметрами.

Розкладний диван в інтернет-магазині Delavega

У меблевому магазині Фаріка-ательє Delavega ви знайдете великий вибір диванів і докладний опис кожної моделі, яка дозволить вам купити підходящий варіант саме під ваш інтер'єр.

Всі моделі Delavega можуть бути виготовлені за індивідуальними розмірами. Щоб дізнатися вартість дивана, скористайтеся калькулятором, представленим в картці кожного нашого виробу. Калькулятор дозволяє врахувати всі основні моменти, що впливають на вартість, починаючи від розмірів, закінчуючи вибором тканини і термінами виготовлення.

Дивани розкладні в Києві завжди можна подивитися в нашому шоу-румі, який працює щодня з 11.00 до 19.00 за адресою: вул. Ковпака, 17.

Переваги диванів з механізмами

Функціонал даного різновиду м'яких меблів настільки широкий, що робить її практично універсальним вибором для будь-яких сучасних приміщень.

  • Вони забезпечують відмінну економію простору, що особливо добре для малогабаритних квартир або студій. У денний час розкладний диван ліжко  може вмістити кілька людей, а при необхідності його можна трансформувати в комфортне двоспальне ліжко.
  • Мають просту систему трансформації, якої досить легко зможе скористатися літня людина або підліток без зайвих зусиль. Завдяки сучасним механізмам, розрахованим на повсякденне використання, буде потрібно всього кілька секунд, щоб перетворити ваш м'який диван на зручне ліжко або скласти його, перетворивши спальню до вітальні.
  • Моделі відрізняються надійністю і довговічністю, він здатний витримувати велике навантаження. Сучасні механізми трансформації спеціально призначені для тривалого щоденного використання.

Різновиди

  1. Диван ліжко розкладний - це функціональний предмет меблів, який економить місце і не ускладнює пересування по кімнаті, а в разі необхідності може повністю замінити класичне ліжко. Конструкція передбачає кілька варіантів механізмів складання-розкладання.
  2. Викочування. Розкладають його шляхом висування нижньої частини, потягнувши за спеціальну ручку. Головна перевага подібних моделей полягає в можливості створення спільного місця великого розміру, що дозволяє перетворити диван на зручне двоспальне ліжко. Єврокнижка - варіант з недорогим, легким і зручним у застосуванні механізмом трансформації. Для висунення спального місця сидіння слід потягнути вперед до упору, а потім опустити спинку. Ще один популярний механізм розкладання - дельфін, яким часто оснащені кутові розкладні моделі.

Кожен із зазначених видів механізмів має певні обмеження. Наприклад, моделі з цими механізмами не можуть бути ортопедичними, так як в даній конструкції подушки прикріплені до механізму, спінові подушки можуть розташовуватися тільки вертикально, без нахилу. Все це створює певні незручності.

Фабрика-ательє Delavega пропонує компромісний варіант. Ключова відмінність нашого підходу до створення меблів полягає в тому, що ми не створюємо дивани під механізми, як роблять більшість виробників, а доповнюємо наші моделі механізмами при необхідності. Ми встановлюємо механізм Седафлекс (Sedaflex) для щоденного сну. При цьому всі ортопедичні властивості зберігаються і ви можете використовувати його з максимальним комфортом. Однак це всього лише компромісне рішення - жоден диван з розкладним механізмом не буде таким же зручним, як ліжко.

Найпоширеніші запитання щодо диванів з розкладним механізмом

Які бувають розкладні дивани?
На ринку м'яких меблів представлено значну кількість типів розкладних диванів - книжка, єврокнижка, акордеон та інші. У виробництві розкладних диванів Delavega ми використовуємо два варіанти механізмів трансформації - Ifagrid і Sedaflex, які для нас є скоріше компромісним варіантом, ніж рекомендацією. Ми схильні вважати, що диван без механізму є найбільш надійним і комфортним, а для повноцінного сну краще купити ліжко.

Які механізми розкладних диванів використовує Delavega?
Ми використовуємо два варіанти механізмів розкладки диванів - Іфагрід і Седафлекс. Детальну інформацію про особливості кожного з механізмів ви можете отримати на сторінці"Механізми трансформації диванів Седафлекс та Ifagrid: переваги та недоліки".