Сервіс

Зміна розмірів

Зр

Для DELAVEGA існує поняття як стандартного дивана так і не стандартного дивана. Кожен з вас має абсолютно індивідуальними фізичними параметрами, і крім цього приходить до нас з абсолютно індивідуальною конструкторської і дизайнерської завданням. Як правило ми намагаємося втілити всі ваші побажання повністю, адаптуючи під них наш модельний ряд. Це стосується не тільки довжини дивана, але і його глибини, габаритів підлокітників, висоти і глибини посадки, загальної висоти виробів, розмірів і кількості нижніх і спінових подушок, висоти ніг, застосування декоративних елементів, гудзиків, цвяхів і т.д. Розміри, які ми можемо змінити за вашим бажанням описані на кожній сторінці товару в розділі розміри. Всі вони допустимі і відповідають нашим власним уявленням про ергономіку, дизайні та міцності конструкції.
Це означає, що звернувшись до нас, зі своїм власним уявленням про дивані або ліжку, ви можете бути впевненим, що наші фахівці допоможуть вам і при необхідності звернуть вашу увагу на ті параметри, які не відповідають нашим трьом основним правилам: ергономіка, дизайн, міцність конструкції. Якщо з якоїсь причини ви не обговорили це при оформленні замовлення з нашими менеджерами, або робили замовлення віддалено, можете все одно бути спокійні. При виникненні питань у наших конструкторів на виробництві, з вами обов’язково зв’яжеться наш фахівець, перед запуском замовлення в роботу.
Специфіка роботи нашого підприємства якраз і спрямована на те, щоб запропонувати вам такий унікальний рівень взаємодії, а в тандемі з іншою нашою послугою, термінове виготовлення від 3-5 робочих днів, вона фактично означає індивідуальний диван в наявності.
 Про унікальність цього поєднанні судити Вам.

Нагору