Виробництво

Наша цінність
Більше 15 років кожен з фахівців нашої компанії знаходився в пошуку найоптимальніших і єдиноможливих рішень для виробництва м'яких меблів. Ми використовуємо кращу, шліфовану з двох сторін, водостійку фанеру, чиї технічні властивості і екологічність перевірені. У ліжках стоять каркаси з сертифікованого бука української компанії Венето, які, завдяки своїм інноваційним конструктивним рішенням, підвищують ортопедичні властивості матраців.
Наші цехи оснащені німецькими верстатами компанії Martin, що спеціалізується тільки на столярному обладнанні та стала легендою в сфері меблевого виробництва. Наші швачки працюють на машинках Durkopp Adler, створених в Німеччині і є найточнішим вибором для виробництва оббивки м'яких меблів, висока якість строчки якої, також пояснюється німецькими нитками Amann, чиї колористичні і технічні можливості виняткові. Крім обладнання і матеріалів, створених на основі останніх розробок в європейській промисловості, наші робочі використовують ручну працю, яка завдяки їх виробленими роками інтуїції і професіоналізму, дозволяє створювати унікальні м'які меблі.
Руки
Саме руками, за технологіями 18 століття наші професіонали виконують на узголів'ях ліжок і диванах пікіровку або каретну стяжку, яка є вершиною професіоналізму оббивальника. Руками ж, наш фахівець, покладаючись тільки на внутрішнє чуття і почуття міри, набиває диванні подушки, які пізніше стануть ергономічною підтримкою для вашої спини.
Family
Результат
В результаті багаторічного пошуку точних рішень ми отримали налагоджений і оптимальний процес виробництва, а ви - почуття гармонії і комфорту, які відчуваєте, відпочиваючи на наших диванах і ліжках.
Нагору