Ми знаємо

Чому обирають нас

Ми задаємо питання
Ми задаємо питання, чому ви вибрали Elizabeth de la Vega, майже всім замовникам. І ваші відповіді різні.Одні кажуть, що їх приваблює п'ятирічна гарантія. Іншим порекомендували компанію друзі. Треті тільки у нас змогли реалізувати свою мрію про дивани з нубуку. Є ті, хто прийшли за відчуттям респектабельності і елегантності. Або ті, хто, дослідивши весь ринок, знайшли в нас ідеальне співвідношення ціни і якості. Не стільки важлива причина, скільки наслідок - ваш візит до нас і дивани Elizabeth de la Vega, які з'являться в ваших квартирах.
Увага до деталей
Ви здатні цінувати комфорт і красу, саме тому ви і звернулися до нас, в Elizabeth de la Vega. Ви можете бути пов'язані з меблевою індустрією і знати всі тонкощі виробництва, тоді ви оціните якість виконання, майстерність строчки і ідеально підібраний раппорт на тканини.

Ви можете бути просто любителем комфортного відпочинку і нейтрального стилю в інтер'єрі, тоді вам припаде до душі наш універсальний дизайн, багатство вибору текстилю та зручні конструкції. Ми впевнені в цьому, тому що наші меблі вже отримали найвищі оцінки від найсуворіших суддів - нас самих.
Ми особисто перевіряємо всі внутрішні деталі, добротність виконання каркасів, рівність строчки, доскональність кантів, співмірність наповнення, і навіть навчилися за багаторічну практику відчувати руками, яка на вагу ідеальна подушка для дивана. І все це для того, щоб ви відчули своїм тілом дотик до комфорту.
Гравіювання
Суть нашої роботи в тому, щоб створювати для вас подарунки, які дарують тільки найулюбленішим і дорогим людям в честь найбільш значущих в їх житті подій. Подарунки, які змусять вас посміхнутися і зрозуміти, як ви дорогі нам. Подарунки, які покажуть вам, що диван від Elizabeth de la Vega це свято, яке тепер буде завжди з вами. Із зірками українського графічного дизайну ми розробили особливий подарунок для вас, ексклюзивне гравіювання, яке буде присутнє на кожному нашому виробі. Вона стане своєрідною вишенькою на святковому торті, яким ви відсвяткуєте появу в вашому домі нового дивана Elizabeth de la Vega.
Піковка
Піковка, капітоне або каретна стяжка відома з 18 століття. Остання назва цього методу декорування м'яких меблів точно описує тих, хто міг дозволити собі її. Вона завжди була ознакою елегантних меблів, створених для цінителів бездоганної класики. Та як не всі могли оцінити піковку або дозволити собі меблі, де вона була застосована, так і не всі фахівці здатні її втілити.
Для цього потрібні систематичні роки роботи над створенням м'яких меблів, природний талант, природне чуття пальців, відшліфоване багаторічним досвідом, яке можна порівняти з чутливістю пальців скрипаля, розуміння, де піковка буде виглядати найбільш вигідно і ефектно, знання якостей тканин, вільне володіння законами математики, терпіння і рідкісна фізична витривалість. Спочатку в нашій країні, зі зрозумілих причин, не було фахівців, які володіють цією технологією, також як і обладнання, необхідного для реалізації піковки.

Ми їх виховали, вклали їм в руки ефективні інструменти з Німеччини для її створення. І все для того, щоб ви змогли насолодитися результатами їх праці на диванах і ліжках від Elizabeth de la Vega.
Family
Elizabeth De La Vega
Після успішної роботи на локальному та міжнародному ринку були сформовані кілька лінійок ательє
Cтьобання
Щоб запобігти збивання наповнювача і для досягнення оригінального візуального ефекту, єдиним правильним рішенням є застосування стьобання. Вибравши стьобання для свого майбутнього дивана, ви звернетеся саме в Elizabeth de la Vega. Тому що ви вже знаєте, що стьобання завжди було, є і буде нашим фірмовим знаком, а значить ми його робимо так якісно, як ніхто інший. Ми можемо простьобати будь-яку деталь вашого дивана. І коли ми говоримо будь-яку, ми саме це і маємо на увазі. Ви можете вибрати для проекту свого дивана будь-яку форму, розмір або малюнок стьобання. І можете бути впевнені, що якщо ваш варіант необхідно буде адаптувати під бажану модель м'яких меблів, ми запропонуємо вам альтернативні варіанти, які дозволять вашому дивану або ліжка виглядати гармонійно, відповідаючи вашому уявленню про естетику і зручність.
Нагору