Термінове виготовлення - від 3 днів ЗАМОВИТИ×
Стінові панелі

Стінові панелі для кухні

Фільтри
Ціна
грн.

Стінові панелі для кухні сьогодні набувають все більшої популярності. Як правило, стінові панелі встановлюють на робочі зони – в районі розташування плити та мийки, але також можуть використовуватися на інших стінах столового приміщення. Сьогодні панель на стіну для кухні – невід'ємний елемент сучасного інтер'єру.

Однією з основних переваг, якими володіють стінові панелі кухні, це простий та швидкий монтаж конструкції. Можливість змінювати довжину та ширину окремих блоків панелі дозволяє оперативно підібрати конструкцію під індивідуальний розмір, тим самим декоруючи все відведене під неї місце. Цим стінові панелі вигідно відрізняються від плиткових робіт, які вимагають набагато більше часу, зусиль та спеціальних навичок.

Які стінові панелі використовують для кухні?

Можна виділити п'ять основних видів стінових панелей, які часто можна побачити на кухні: гнучкі пластикові ПВХ панелі (водонепроникні, проте вони мають невеликий термін служби, швидко втрачають початковий вигляд), ДСП панелі (бюджетний варіант, не можуть бути з малюнком), скляні панелі скинали, декоративні панелі із штучного каменю, а також МДФ панелі для кухні.

Оптимальним варіантом стінових панелей для кухні є МДФ панелі, покриті захисним шаром (акриловою фарбою, лаком, плівкою або пластиком). Захисний шар забезпечує стіновим панелям достатню водостійкість для використання на кухні.

Крім робочих поверхонь, МДФ панелі чудово виглядають на інших стінах кухні. З їхньою допомогою можна зонувати приміщення, розмістивши стінові панелі різного зовнішнього вигляду за обіднім столом, кухонним фартухом та іншими ділянками приміщення, таким чином візуально розділивши його на окремі функціональні зони.

Дерев'яні стінові панелі для кухні забезпечують тепло- та звукоізоляцію приміщення. Для посилення звукоізоляційних властивостей між стіновою панеллю та стіною нерідко прокладається спеціальний звукопоглинаючий матеріал. Крім цього, стінова панель на кухні дозволяє приховати дефекти стін, дроти та інші комунікації. Функціональний декор – так можна назвати стінові панелі у сучасному інтер'єрі.

Маючи ряд вже описаних переваг, стінова панель МДФ для кухні також проста в експлуатації – для догляду за її поверхнею достатньо використовувати м'яку губку або вологу ганчірку. При цьому важливо не застосовувати абразивні матеріали та агресивні миючі засоби, щоб не пошкодити захисний шар стінової панелі.

Купити стінові панелі для кухні

Ви можете вибрати та купити дерев'яні стінові панелі для кухні на сайті delavega.ua, а також у шоурумі Delavega:

м. Київ, вул. Ковпака, 17 (працюємо без вихідних із 11:00 до 19:00).

Телефон: (099) 333 9393.