Обладнання

Власний досвід
Ми перевірили на власному досвіді, що Генрі Форд був правий, коли сказав, що можна знищити його заводи, будівлі, капітал, однак, якщо у нього залишиться його команда, він все відновить заново. Більшість з професіоналів компанії Elizabeth de la Vega працюють в ній з дня її заснування.
Столярні верстати Martin
У 2022 році компанії MARTIN, що спеціалізується виключно на виробництві верстатів для деревообробної промисловості, виповниться 100 років і нею все ще керують нащадки тих, хто її заснували. Така характерна для німецьких брендів сімейність була для нас додатковим чинником, що визначив вибір обладнання для обробки дерева. Також як і той факт, що власні майстерні, засновані в 1970 році готують фахівців, які будуть допущені до виробництва верстатів тільки після низки складних кваліфікаційних тестів. А то, що компанія отримала нагороди в галузі промислового дизайну за інновації і роки роботи наших фахівців на верстатах, що дозволяють делікатно і з максимальною продуктивністю обробляти дерев'яні деталі для вашої м'яких меблів, отримуючи задоволення від самих останніх розробок, таких як сенсорний екран, і можливості створення вчиненого фінішного покриття, переконали нас у правильності нашого вибору.
Электроінструмент Festool
Про німецьку компанію Festool, лідера виробників обладнання для обробки деревини, найкраще говорити красномовною мовою цифр - більше 90 років на ринку, 300 отриманих патентів, 80 нагород в сфері інноваційного промислового дизайну, представництва на всіх 5 континентах, 2600 висококласних фахівців, які працюють в 26 офісах компанії, 7 років тому отримане звання екологічно чистого підприємства.
Все це говорить про компанії, в якій традиції взаємодіють з високими технологіями. Тобто збігається з самою філософією нашого бренду Elizabeth de la Vega.
Швейні машини Dürkopp Adler
З 15 століття німецьке місто Білефельд відоме як центр з виробництва тканин з льону. Тому цілком логічно, що чотирма століттями пізніше, під час промислової революції, воно став центром текстильної промисловості. А маючи всі необхідні знання з виготовлення тканин, доцільно було створити і обладнання для їх виробництва, що і сталося в 1860 році, коли два механіка заснували перше підприємство з виробництва текстильного обладнання, зараз відоме як DURKOPP ADLER.
Нас компанія привабила необмеженими можливостями, які вона надає, створюючи швейні машинки для легкої, взуттєвої, і найголовніше - меблевої промисловості. Саме вони роблять шви на ваших м'яких меблях естетичними, міцними і довговічними. Питання часу - це вирішальний фактор для компанії, чия історія налічує десятиліття.
Ножиці Robuso
У 1919 році об'єдналися Українська Народна і Західно-Українська Республіки і в цьому ж році в Німеччині, об'єднавши багатовікові традиції німецьких ремісників і самі передові на той момент технології, було створено сімейне підприємство Robuso, що спеціалізується на виробництві ножиць. До сих пір 80% процесу створення ножиць проходить вручну. Ними можна різати скло і вуглецеве волокно. Кожні ножиці мають свій сертифікат якості, на кожній парі є гравіювання з координатами компанії і кожен раз, коли ножиці потребують заточування, ми відправляємо їх для цього в Німеччину, зберігаючи їх автентичне якість для вас. Пропонуючи вам найкраще з того, що було розроблено інноваційної промисловістю Європи, ми вибрали саме їх для роботи з самими елітними тканинами для створення диванів і ліжок, що дарують вам відчуття спокою і комфорту.
нитки Amann
Нитки Amann. Вже протягом 160 років у місті Беннінг компанія Amann виробляє нитки. Така тимчасова і локаційна стабільність супроводжується стабільно високою якістю ниток, вибір на користь яких зробили професіонали з 21 країн, серед яких і ми, прийнявши рішення створювати для вас комфортні дивани тільки за допомогою самих інноваційних технологій і матеріалів.
Щодня компанія виробляє один мільйон кілометрів досконалих ниток, якими можна 25 разів охопити земну кулю. І саме цими нитками прошиті всі шви наших диванів, які вам подарують відчуття повного розслаблення, коли вас охопить бажання відчути красу справжнього комфорту.
Нагору