Знижка 15% при замовленні на січень Замовити×

Як вибрати офісне крісло в Києві?

Як вибрати офісне крісло в Києві?

Купити офісне крісло в Києві, яке буде підходити вашому запиту, нескладно, якщо детально вивчити, чим можуть відрізнятися та які особливості мають найбільше значення.

Якісне офісне крісло - що необхідно знати при покупці?

Перед початком пошуку необхідно розібратися, що вам потрібно - офісний стілець в Києві або все-таки крісло. На перший погляд, особливих відмінностей немає, особливо коли справа стосується продукції престижних брендів. Але це не так. Стільці відрізняються меншою глибиною та більш вузьким сидінням, плюс в кріслах завжди є підлокітники, а спинка має нахил.

Найбільш важливими критеріями при виборі крісла є:

 1. конфігурація та особливості дизайну крісел;
 2. габарити;
 3. тип механізму та можливості регулювання;
 4. надійність хрестовини та роликів (при наявності);
 5. матеріал оббивки крісел;
 6. наявність підголівника;
 7. можливість зміни ширини та висоти підлокітників.

Яким би гарним не було сучасне офісне крісло, потрібно, щоб власнику в ньому було зручно: не терпли м'язи шиї і спини, можна було вільно рухатися, друкуючи та відповідаючи на телефонні дзвінки. Величезне значення має висота та форма спинки крісла - в ідеалі вона повинна повторювати поперековий вигин і щільно прилягати. Оскільки хребет і зріст у людей різні, підбирати виріб потрібно під конкретну людину.
Врахуйте, що в офісному кріслі доведеться проводити багато часу майже щодня, тому значення мають дрібні нюанси: кут нахилу, стійкість, мобільність, тактильні властивості оббивного матеріалу та ін.

Вибір офісних крісел в Києві для певних категорій людей

На рішення про купівлю крісла для офісу в Києві вплине статус майбутнього власника меблів:

 1. Для відвідувачів підійдуть звичайні офісні стільці з незначним нахилом спинки - на них буде досить комфортно протягом 10-30 хвилин. Як правило, на більш тривалий термін гості в офісі не затримуються.
 2. Крісло для керівника (Київ) - предмет, перш за все, іміджевий, хоча і про функціональність забувати не варто. При покупці слід брати до уваги частоту візитів відвідувачів (персоналу, клієнтів, партнерів), стиль оформлення кабінету, тривалість перебування в офісі та персональні переваги. Занадто економити не варто, адже по директору та його робочому місцю судять про всю компанію.
 3. Крісло для менеджера повинно бути ергономічним, щоб спина після робочого дня не боліла, без декоративних надмірностей і доступним за ціною, адже їх доведеться закуповувати оптом. Бажано зупинитися на модифікаціях з роликами, що забезпечить співробітникам мобільність.

Головні опції, якими повинні бути оснащені офісні крісла

Офісне крісло Delavega (Київ)

До вибору крісла в Києві необхідно поставитися дуже відповідально, адже від його характеристик залежать ваше здоров'я і продуктивність праці. У переліку найбільш істотних елементів функціонала таких меблів:

 • інтегрований синхромеханізм, що дозволяє спинці і сидінню одночасно міняти положення, «підлаштовуючись» під конкретну людину і його рухи. Фактично він дозволяє переміщатися вперед, назад або убік без відриву від спинки, за рахунок чого мінімізується навантаження на опорно-руховий апарат;
 • регулювання опору спинки - надзвичайно корисна опція, що дозволяє комфортно розміститися в кріслі людям різної ваги. Кращий варіант - якщо ви спираючись на спинку, вона без проблем відхиляється, але не дуже сильно;
 • зміна глибини сидіння - оптимальним вважається, коли між згином коліна та стільцем відстань в долоню;
 • змінна висота поперекової опори - дозволяє підлаштувати офісне крісло під вигин спини та зробити позу розслабленою.

Крім того, не варто економити на підлокітниках, адже саме вони дозволяють уникнути сутулості, розташовуючи руки врівень зі столешнею і не дуже напружуючи плечовий пояс.

Важливі нюанси для тих, хто планує купити крісло офісне в Києві

Купити офісне крісло в Києві

Пропонуємо ще кілька порад, які посприяють вдалій покупці крісла для офісу в Києві:

 • для офісів, де буває жарко, підійдуть варіації з тканинною оббивкою;
 • щоб уникнути втоми м'язів спини, купуйте крісло з підголовником;
 • тканина оббивки повинна бути стійкою до стирання та повітропроникною;
 • хороші меблі не може бути дешевими, а якщо хочете заощадити - вибирайте модифікації з механічними регулюваннями чи меншою висотою спинки.

ХОЧЕТЕ ОСОБИСТО ПОБАЧИТИ НАШУ ПРОДУКЦІЮ?

Тоді чекаємо Вас в нашому шоу-румі м'ких меблів в Києві за адресою: вул. Ковпака, 17 (10:00-19:00 Пн.-Нд.)

Тел.: 050 141 65 87.