;

Оновіть диван - оновіть ваш спосіб життя

Оновіть диван - оновіть ваш спосіб життя

«Desk is dead. Sofa is the answer»(«Робочий стіл помер. Диван прийшов йому на зміну») - так безапеляційно заявив британський дизайнер Джей Осгербі, один із засновників дизайн-бюро Barber & Osgerby. У жовтні 2019 року в Празі під час фестивалю дизайну Designblok він представив меблеву систему Softwork, яку в бюро спроектували для легендарної швейцарської компанії Vitra. З огляду на декларацію Джея та назву системи «м'яка робота», нескладно здогадатися, що основою меблевого блоку є саме диван.

Чому диван став основним предметом меблів робочого простору

Які зміни викликали до життя подібну заяву не новачків у дизайні, за плечима яких сотні комерційно успішних проектів? Чим керувалася Vitra, роблячи ставку на диван як основний предмет робочого місця?

Нові формати робочих просторів

Статистика стверджує, що до кінця 2019 року в світі відкрилися 18700 коворкінгів. Через три роки їх кількість зросте вдвічі. Люди, що працюють в коворкінгах, «підросли». Вони подорослішали. Середній вік досяг 40 років. Кількість «гнучких» робочих місць склала 30000. Найактивніші користувачі коворкінгів - це фрілансери, які складають 41% всієї робочої сили на планеті.

Відмова від звичних офісних просторів для роботи означає відмову від традиційного виду робочого місця. Так, Джей Осгербі правий - робочий стіл вже не актуальний. Вибравши вільний графік роботи, зупинившись на новому форматі робочого простору, люди хочуть працювати та вже працюють в нових умовах. Наприклад, вдома на дивані. Або в коворкінгу ... на дивані.У цьому році кількість проданих диванів в США виросла на 2 відсотки та прогнози говорять про подальший підйом продажів. Світ змінюється, змінюємося ми. Велике бачиться на відстані - та ми не помічаємо, що поступово межа між будинком і офісом стирається, вже стерлася, та ми все частіше працюємо вдома. Час оновити свій погляд на свою роботу - час оновити диван.

Активне життя вашого дивана

І навіть якщо ви є адептом традиційного місця роботи - офісу, погодьтеся, що саме диван є головним місцем будинку. На ньому ви відпочиваєте, дивитеся телевізор, іноді спите, їсте, граєте в комп'ютерні ігри, «зависаєте» в Facebook, спілкуєтеся з друзями, дітьми, сім'єю. Для нас всіх він замінив автентичний вогнище та став стрижнем, навколо якого вишикувався уклад нашого життя та життя наших сімей.

Статистика невблаганна - британець проводить на дивані в середньому 17 років свого життя. Середня тривалість життя дивана - 11 років, під час яких на ньому сім'я переглянула 3135 фільмів, 2105 разів на ньому цілувалися, 2728 разів на ньому пили та їли. 1 338 разів диван випробував на собі стрибки дітей. Раз на місяць його перевертали в пошуках втраченої іграшки. 421 раз серед диванних подушок шукали пульт від телевізора. А посварившись з дружиною, чоловік провів на дивані 191 ніч. Не очікували, що життя вашого дивана таке активне? Час оновити свій погляд на будинок - час оновити диван.Delavega пропонує послугу по заміні м'яких подушок

Де б не стояв ваш улюблений диван - в офісі, коворкінгу або вдома, ми точно знаємо, що рішення про його покупку ви приймали вдумливо, провівши моніторинг ринку в пошуках унікальної пропозиції. Ви читаєте цю статтю, отже колись ви прийняли зважене рішення або думаєте над тим, щоб купити диван Delavega. І однією з причин, яка вплинула або вплине на ваше рішення, стала безкоштовна заміна наповнювачів м'яких подушок диванів і крісел виробництва Delavega. Унікальна послуга доступна кожному з клієнтів, який є власником крісла або дивана фабрики незалежно від терміну давності покупки.

Коли ми говоримо «безкоштовна» - це означає, що ви нічого не платите за нові м'які наповнювачі для подушок ваших диванів і крісел. Коли ми говоримо «унікальна» - це означає, що подібну послугу вам пропонує в країні тільки компанія Delavega. Коли ми говоримо «незалежно від терміну давності покупки» - це означає, що в якому році ви б не купили диван або крісло Delavega, щороку протягом лютого ви можете звернутися до нас, і ми замінимо наповнювачі подушок.

Причини, через які Delavega дарує вам послугу з безкоштовної заміни подушок

Чому ми вирішили подарувати вам таку послугу? Будьте впевнені, за дев'ять років нашої роботи з м'якими меблями ми вивчили всі світові статистики, всі звернення наших замовників, всі питання, які у вас виникають і незручності, з якими вам доведеться зіткнутися.

Ми граємо на випередження - ми граємо за вас. Ми знаємо, яким активним життям живуть дивани у вас вдома та як вони важливі для вас. Ми хочемо, щоб кожну хвилину вашого відпочинку або роботи ви провели на зручних, комфортних диванах. Ми прагнемо, щоб ви не втратили жодної секунди вашого спілкування з коханими та друзями. Ми робимо все, щоб кожна мить на диванах і кріслах Delavega була щасливою. Ми пам'ятаємо, що 1985 разів ви вколисуєте малюків саме на диванах. І що 2391 раз ви засинаєте на дивані перед телевізором. Ці причини та ці знання спонукали нас до того, щоб кожну з цих подій зробити максимально приємною для вас, і ми заздалегідь продумали для вас можливість заміни м'яких наповнювачів для подушок. Також ми пропрацювали весь сценарій реалізації заміни, в якому вам не потрібно здійснювати жодної зайвої дії.


Алгоритм заміни м'яких подушок вашого дивана або крісла

Ви робите лише три кроки.

Перший - ви телефонуєте за номером +38 (050) 141 65 87 або приходите за адресою вулиця Чеська, 9В, місто Київ, салон Delavega, який працює з 10 до 19 години, або залишаєте заявку на сайті.

Крок другий - ви домовляєтеся про час, коли наша служба доставки забере ваші подушки та погоджуєте дату, коли вам їх повернуть.

Крок третій - ви радієте подушкам з новими м'якими наповнювачами.

Чому ви вибираєте м'які меблі Delavega

Ви ще розмірковуєте, щоб купити диван або крісло Delavega? Нехай думка про те, що в наступному лютому ви поміняєте наповнення подушок, підштовхне вас до покупки. Погодьтеся, компанія, яка супроводжує вас не тільки до моменту доставки дивана до вас додому, а й безкоштовно надає вам послугу з його експлуатації після, гідна того, щоб довірити їй виготовити м'які меблі для вашого будинку.

Ви вже є власником дивана чи крісла Delavega? Тоді ви вже зараз можете подати заявку на заміну м'якого наповнювача подушок, і ми з вами не просто оновимо ваш диван - ми оновимо історію ваших стосунків з компанією Delavega. Щасливих хвилин не буває занадто багато.