Знижка 15% при замовленні на січень Замовити×

Матраци - який вибрати?

Матраци - який вибрати?

Які ж критерії вибору? Який матрац краще? Як розрізняються матраци за своїми властивостями та призначенням? Які матраци вважають ортопедичними? Які бувають наповнювачі для ортопедичних матраців? Ця стаття допоможе вам зорієнтуватися в загадковому та різноманітному світі матраців. Ви зможете визначитися як вибрати кращий матрац для спокійного сну.

наповнювачі для ортопедичних матраців

Матраци бувають 4 типів:

 • Пінні.
 • Гібриди.
 • Латексні.
 • Пружинні.

Розрізняють також класичні (звичайні) матраци на ліжко та спеціальні, ортопедичні. Перини залишилися в далекому минулому, зараз в тренді сучасні вироби з різним ступенем жорсткості. Звичайний матрац підкуповує дешевизною, але не забезпечує належним чином підтримку тіла. Тому зростає попит на ортопедичні матраци.

Причини, за якими варто придбати ортопедичний матрац на ваше ліжко

 • Ортопедична продукція характеризується тим, що допомагає забезпечити правильне положення хребта під час відпочинку. Вона ніби підлаштовується під вигини тіла.
 • Переважна більшість виробів мають анатомічний ефект, який дозволяє крові та лімфі циркулювати вільно. Це забезпечує розслаблення м'язового корсету, вивільненню діафрагми, нормалізації дихання.
 • Лікувальний ефект. Конструкція матраца на вашому ліжку та ступінь його жорсткості можуть значно знизити біль у спині. Проводилися спеціальні дослідження, які довели, що використання виробів середньої жорсткості зменшують скелетно-м'язовий біль.
 • Термін служби ортопедичних виробів довше. Це пов'язано з матеріалами, які використовуються для виготовлення, а також інноваційними технологіями, що застосовуються в наповнювачах.
 • Екологічність в таких виробах теж вище за вищевикладених причин.

Всім цим вимогам відповідають вироби фірми Магніфлекс. Матраци Магніфлекс володіють високими ортопедичними властивостями. Вони так само враховують анатомічні особливості, забезпечуючи високий рівень комфорту. Компанія співпрацює з Університетом Флоренції, всі розробки мають наукову основу. Продукція цієї компанії довговічна. Термін служби виробів - не менше 10 років.

Матраци Магніфлекс Magniflex

Ортопедичними можуть бути як пружинні, так і пінні матраци. У магазині delavega.ua точно знають, який ортопедичний матрац краще та віддають перевагу пінним наповнювачів. Це найпопулярніший серед покупців вид матраців в Європі. Більшу частину з них виробляє італійська компанія Magniflex. Всі вироби фірми сертифіковані. У число 10 міжнародних сертифікатів входять сертифікати за повну відсутність токсичних матеріалів, пожежну безпеку та якісне ведення бізнесу. Асортимент матраців Магнифлекс настільки великий, що не складе труднощів вибрати матрац для підлітка, дорослого або дитини.

У своїх виробах фірма Магнифлекс використовує тільки дихаючі, гіпоалергенні наповнювачі високої якості. Піна Waterlatex, наприклад, створена на водній основі. Вона забезпечує додаткову свіжість. А піна Magnigel володіє терморегулюючими властивостями, забезпечуючи здоровий сон і влітку, і взимку. Абсолютно всі наповнювачі стійкі до деформації, повітропроникні, безпечні для навколишнього середовища. Щільність піни дуже висока, вона може витримувати додаткові навантаження, незалежно від того до якого сегменту належить виріб.

Як вибрати відповідний ортопедичний матрац для дорослого

Тут потрібно враховувати кілька доволі важливих факторів.

Як вибрати ортопедичний матрац для дорослого

 • Вік. Чим молодша людина, тим ступінь жорсткості повинна бути вище. Для старшого покоління хороший матрац - той, який м'який. Інакше можуть виникнути проблеми з кровотоком і зворотним тиском на суглоби. Висота теж має значення. На ліжку повинно бути зручно сидіти та легко вставати.
 • Вага. Хорошої людини може та повинно бути багато, але провалюватися дощенту кожен раз лягаючи в ліжко не весело. Тому чим більше вага, тим жорсткіше повинен бути матрац. Якщо ви робите замовлення онлайн і не можете самі протестувати покупку, попросіть продавця «втопити» лікоть в виріб, натиснувши, що є сили. Пішов наполовину? Занадто м'яко, потрібен інший варіант.
 • Поза для сну. Любителі спати на спині повинні знайти компроміс. Матрац повинен бути доволі жорстким, щоб забезпечить підтримку хребту, але досить м'яким, щоб не викликати болів в плечах і стегнах. Плечі та стегна також є слабкими місцями для тих, хто спить на боці. Їм потрібні вироби м'якіше. Тим, хто любить спати на животі потрібен варіант середньої жорсткості, інакше розбовтаються хребці.
 • Стан здоров'я. Проводите ви цілий день на ногах або в кріслі за комп'ютером, це сильно відображається на опорно-руховому апараті. У одного болить спина, у іншого - проблеми з суглобами. Матрац може полегшити стан (про дослідження на цю тему згадувалося вище) або погіршити його. При порушенні постави рекомендується вибирати для покупки більш жорсткі матраци. При проблемах з суглобами-м'якші.

Як вибрати ортопедичний матрац для дитини

Матраци для дітей діляться на категорії

 • Для новонароджених.
 • Для дошкільнят.
 • Для школярів.

Як вибрати ортопедичний матрац для дитини

Безпружинний матрац для дитини повинен враховувати особливості дитячого організму та при цьому бути дуже міцним. Діти не тільки сплять на ліжку, вони люблять на ньому стрибати та грати. Немовлятам і дошколятам рекомендують жорсткі матраци. Дітям шкільного віку можна переходити на вироби середньої жорсткості.

Дитячу серію фірми Магнифлекс розробляли разом інженери та лікарі-ортопеди. Наповнювачі підібрані таким чином, щоб сформувати рівний хребет. Дизайн забезпечує комфорт і зручність. При цьому на матраці для ліжка фірми Магніфлекс можна стрибати скільки завгодно.

Як вибрати ортопедичний матрац для підлітка

Ще не дорослий, але зростаючий та не сформований остаточно організм підлітка потребує міцного здорового сну. Матраци на ліжко для підлітків вибирають за принципом золотої середини: не надто м'який, але і не дуже жорсткий.

Хорошим рішенням може послужити й двосторонній варіант. Особливо, якщо ваш підліток займається спортом. Після посилених тренувань можна спати на більш м'якій стороні, а в період менших навантажень - на більш жорсткій.

Якісний виріб від Магнифлекс будь-якої конфігурації забезпечить рівномірну підтримку та приємний комфорт. На ліжко з таким матрацом можна стрибати з розбігу, нічого не трапиться ані з ліжком, ані з підлітком. Магніфлекс поєднує м'якість і стійкість до фізичних дій.
Чохли на матраци теж заслуговують на увагу. Їх виготовляють із синтетичних і натуральних матеріалів. Чохли можуть бути на застібці або без неї. Чохли виконують захисні та декоративні функції, підвищують рівень комфорту. Коли ви вибираєте матрац, ортопедичний або класичний, завжди звертайте увагу на матеріал, з якого зроблений чохол.

Чохли для ортопедичних матраців Магніфлекс натуральні на 100%. Різноманітність матеріалів вражає. Деревні волокна дозволяють повітрю вільно циркулювати. Шерсть мериноса зігріває. Волокна бамбука забезпечують мікроклімат. Бавовна гігроскопічна та має антистатичні властивості. Але терморегулююча тканина Outlast дасть фору будь-яким матеріалам. Вона була створена NASA для астронавтів. У цій тканині є сертифікат Space technology. Ця тканина здатна створити мікроклімат в будь-яких умовах!

Ми привели багато фактів, які допоможуть вирішити який матрац кращий, класичний або ортопедичний, як вибрати правильно матрац для міцного сну якщо він призначений для дитини, підлітка або дорослого. Ви тепер маєте уявлення про чохли та матеріали з яких їх виготовляють. Ви тепер знаєте, як можна вибрати хороший матрац. Залишилося переробити інформацію та визначитися. Однак, пам'ятайте, ортопедичні матраци Магніфлекс полегшують вибір в кілька разів. Продукцію Magniflex можна зустріти в кращих готелях світу (Hermitage, Byron), а компанія Mangusta вибрала цю марку для своїх яхт.

Якщо у вас залишилися питання, консультанти магазину Delavega допоможуть вам. Телефонуйте, пишіть, звертайтеся в онлайн чат.