Диван на травень зі знижкою 15% Замовити×

Чому варто купити ліжко з підйомним механізмом у Києві?

Чому варто купити ліжко з підйомним механізмом у Києві?

Вибрати хороше ліжко з підйомним механізмом у Києві не так просто, як це може здатися на перший погляд. Розмаїття пропозицій від різних меблевих фабрик і дилерів вражає. Однак дуже легко заплутатися у величезній кількості варіантів.

На що варто звернути увагу при виборі ліжка для будинку або готелю? Де купити ліжко з підйомним механізмом у Києві? Що робити, якщо ви ще не визначилися, односпальне або двоспальне ліжко підійде для вашого інтер'єру?

Переваги ліжка з підйомним механізмом


Завдяки спеціальній посиленій конструкції ящик витримує до 300 кг навантаження, тому Ви легко зможете розмістити там всі необхідні речі. Все, для чого були потрібні додаткові шафи (що доречі займають корисний простір у Вашій кімнаті), тепер буде зручно розташоване в ящику нового сучасного ліжка від Delavega.
 


Ми подбали про те, щоб підйомний механізм працював максимально зручно для Вас. Потужні німецькі газ-ліфти легко піднімають матрац та надійно фіксують його у піднятому положенні.

Ліжко з підйомним механізмом Delavega (Київ)

Спеціальна конструкція двоспального ліжка з підйомним механізмом в Києві надійно захищає речі, розміщені у внутрішньому ящику, від пилу, вологи та інших видів забруднення.

Двоспальне ліжко з підйомним механізмом в Києві

Оберіть ліжко з підйомним механізмом на замовлення в Києві саме для Вашого інтер'єра з великого асортименту на нашому сайті: delavega.ua/lizhka/z-pidjomnim-mekhanizmom

У калькуляторі замовлення Ви також можете обрати бажаний колір та розмір ліжка.

Односпальне ліжко з підйомним механізмом в Києві

Ліжко Delavega з підйомним механізмом на замовлення в Києві

Шоу-рум DELAVEGA, де представлені виставкові екземпляри двоспальних та односпальних ліжок з підйомним механізмом в Києві працює для Вас щодня з 10:00 до 19:00 за адресою: м. Київ, Бульвар Дружби Народів, 14-16, корпус 5.

Телефон / Вайбер / Телеграм: +38 (050)141 6587