;

Матраци Magniflex

Ціна:
UAH
UAH
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань
Додати в список бажань

Матраци Magniflex (Магніфлекс)

Ортопедичний матрац

Для хорошого сну ми рекомендуємо придбати ортопедичний матрац. Ми проводимо уві сні велику частину свого життя, тому зробіть свій відпочинок максимально зручним і комфортним. Наші ортопедичні матраци відмінно справляються з цим завданням. Ви зможете по-справжньому відпочити, адже кожна наша модель продумана до дрібниць.

Ортопедичний матрац виконує дві основні функції – підтримка і комфорт. Комфортне положення забезпечує наповнювач матраца. Завдяки якісному матрацу ваш хребет завжди буде залишатися в природному положенні. У нашому магазині представлені ортопедичні матраци різних розмірів з різним ступенем жорсткості.

Елітний ортопедичний матрац – це не розкіш, а необхідність. Ортопедичний матрац впливає на загальний стан здоров'я. Якісні матраци для ліжок забезпечують своєму власникові здоровий і глибокий сон. Елітний ортопедичний матрац забезпечить вам правильне положення тіла під час сну. Ортопедичний матрац справляє також лікувальний ефект. Дорогий матрац допомагає  вам уникнути викривлення хребта, тяжкості і ломоти тіла.

До основних характеристик, на які варто звернути увагу відносяться ортопедичність, жорсткість, наявність пружинного блоку або його відсутність, якість наповнювача. Також важливо звернути увагу на матеріал наповнювача ортопедичних матраців. В якості наповнювача для елітних матраців використовуються як натуральні, так і синтетичні матеріали. Кожен наповнювач ортопедичних матраців має свої особливі властивості. Відмінність кожного елітного матраца полягає в його оригінальному дизайні. Основа ортопедичного матраца – це пружинний або безпружинний блок. Він залежить від кількості пружин. Від основи елітного ортопедичного матраца безпосередньо залежить жорсткість і товщина самого матраца. Чим товщою є плита, тим більше жорсткий матрац.

У нашому магазині представлені ортопедичні матраци двох видів: пружинні та безпружинні. Пружинний блок складається з переплетених особливим способом пружин. Також при виборі матраца варто звернути увагу на наповнювач. Форма і розмір ортопедичного матраца залежать тільки від ваших бажань. У нашому магазині ви можете купити як невеликий матрац, так і двоспальний матрац для ліжок.

Ортопедичні матраци преміум класу прослужать вам довгі роки. Наші матеріали для виготовлення матраців на ліжку відрізняються міцністю, надійністю, високою зносостійкістю, неперевершеною якістю і екологічністю. Вся наша продукція виготовляється на власному виробництві, яке ґрунтується на виконанні всіх побажань кожного замовника.

Значну частину процесу виготовлення займає ручна робота, тому кожен наш продукт оригінальний і ретельно продуманий. Елітні ортопедичні матраци нашого власного виробництва стануть відмінним варіантом для тих, хто не йде на компроміси в питаннях якості.

Шоу-руми компанії Delavega знаходяться в Києві і інших містах України. Якщо ви не хочете витрачати час на відвідування наших салонів елітних меблів, ви можете купити ортопедичний матрац онлайн в нашому інтернет-магазині.

Всі замовлення ми доставимо безкоштовно в будь-який район Києва. При додатковій оплаті ми організуємо доставку замовлення через прийнятну для вас компанію в будь-який регіон України і занесемо безпосередньо до місця її розташування. Для того, щоб замовити елітний ортопедичний матрац онлайн, зателефонуйте за вказаним на сайті номером телефону або оформіть замовлення на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротший термін.