;

Без підйомного механізму

Ліжка без підйомного механізму

Двоспальні ліжка призначені для спільного сну кількох людей, наприклад, сімейної пари або батьків з маленькою дитиною. Великі розміри спального місця забезпечують комфортне горизонтальне положення тіла, що добре сприяє відновленню фізичних сил. Під матрацом двоспального ліжка легко організувати об'ємне сховище для речей, але такий функціонал не завжди затребуваний і ускладнює конструкцію виробу.

Переваги та недоліки ліжка без підйомного механізму

У двоспальному ліжку без підйомного механізму немає можливості підняти основу з матрацом і відсутні секції для зберігання. Це робить конструкцію ліжка більш простою та надійною, а зовнішній вигляд - менш громіздким і більш елегантним. Таке конструктивне рішення здешевлює виріб, адже вартість надійного механізму підйому досить висока.
Речі, які довго зберігаються в підкроватних секціях, схильні вбирати вологу та пил з повітря в приміщенні. Щоб уникнути цього, необхідні суцільні чохли, що створюють незручності при частому їх використанні. Ліжка без підйомного механізму затребувані в тому випадку, коли в будинку присутньо достатньо місця для зберігання.

В іншому таке двоспальне ліжко не має відмінностей від своїх аналогів і характеризується наступними параметрами:

  • довжина та ширина зони для сну;
  • конструкція каркаса;
  • тип основи;
  • види матраців.

Довжина спальної поверхні повинна мінімум на 10 см перевищувати зріст сплячої людини. Як правило, 200 см - оптимальна величина для більшості людей. Ширина в двоспальних ліжках стандартизована та має такі значення:

  • 140 см - якщо у вас маленька спальня (або ви з партнером маєте худорляву комплекцію);
  • 160 см - підійде для пар звичайної комплекції, найпопулярніший варіант;
  • 180 см - ще більш комфортний відпочинок;
  • 200 см - такі габарити розраховані на розміщення батьків з дитиною.

Каркас виконується за такими найпоширенішими схемами:

  • з бічними панелями (4 шт.), в якості опорних елементів застосовуються подіум або ніжки;
  • з несучими спинками (2 шт.) та бічними панелями (2 шт.).

Для каркаса використовують міцні матеріали: бруси, масив з дерева або металевий профіль. Вони відмінно витримують великі навантаження та не бояться вологи, чого не скажеш про ДСП. Ліжка з каркасом з останнього матеріалу не варто купувати.
Найбільшого поширення набула основа з ламелей. Ці пружні елементи рівномірно розподіляють навантаження.
Матрац вибирають виходячи з особистих переваг за рівнем жорсткості спального місця. Довжина та ширина повинні збігатися з габаритами місця для сну, а знімний чохол дозволить завжди тримати виріб в чистоті.
Для профілактики викривлень хребта кращим вибором буде ортопедичний матрац з пружинами з металу, зібраними в незалежні блоки. Не рекомендується купувати матрац на основі поролону - він схильний утворювати неестетичні вм'ятини від контурів тіла.

Ліжка без підйомного механізму: лаконічне рішення для будь-якої спальні

Компанія Delavega пропонує великий модельний ряд двоспальних ліжок без підйомного механізму, які відмінно підійдуть для будь-якої спальні. Наш магазин організував виробництво таких моделей на базі власних конструкторських розробок і дизайнерських рішень.
Рівень компетенції наших фахівців дозволив створити популярні моделі, які в питаннях якості та дизайну нічим не відрізняються від продукції європейських лідерів меблевого виробництва. При цьому можна замовити та купити модель за індивідуальними розмірами, не обмежуючи себе під час створення інтер'єру спальні.
Підприємство багаторічними зусиллями заробило репутацію перевіреного виробника та не готове ризикувати іміджем і довірою клієнтів. Ми знаємо ціну своїм словам, тому впевнено даємо 5-річну гарантію на наповнювач всіх моделей і 5-річну гарантію на каркаси.
Надійність конструкції ліжок забезпечують якісний буковий брус, водостійка фанера, застосування дорогих тканин і меблевої фурнітури преміум-класу. Такі характеристики та позитивні відгуки залучають на наш майданчик клієнтів не тільки з Києва, а й з усієї України. Delavega допоможе підібрати добротне двоспальне ліжко без підйомного механізму за демократичною вартістю. Купуйте на нашому сайті меблі, які будуть служити не один рік.