Наша

Історія

1
2010
Початок компанії
У 2010 році компанія була заснована як сімейне ательє. І це знайшло своє відображення в самій назві, в якому присутнє ім'я Elizabeth - так звуть дочку засновника.
2
Принципи
Принципи ательє, закладені з самого початку, домінують досі - відсутність масового виробництва, індивідуальний підхід до кожного замовлення, розробка нових ексклюзивних моделей, співпраця з локальними дизайнерами, дослідження новітніх розробок в сфері виробництва м'яких меблів, участь в міжнародних виставках, використання ручної праці .
3
Цілі
Принципи ательє, закладені з самого початку, домінують досі - відсутність масового виробництва, індивідуальний підхід до кожного замовлення, розробка нових ексклюзивних моделей, співпраця з локальними дизайнерами, дослідження новітніх розробок в сфері виробництва м'яких меблів, участь в міжнародних виставках, використання ручної праці.
4
Диван Гаруда
Легенди багатьох народів розповідають про чарівного птаха Гаруда, здатного переносити людей на далекі відстані.

Коли ми вирішили створити наш перший авторський диван, то вибрали це ім'я. Воно є символом того, що і міфи можуть стати реальністю. А також підкреслить бездоганність дивана Гаруда, саме виникнення якого пов'язане з роками накопиченого нами досвіду, нашого бажання поділитися з вами нашим уявленням про бездоганний комфорт і елегантний дизайн, і впевненості в надійності конструкції дивана.
Лаконічні форми Гаруда органічно впишуться в інтер'єри різної стилістичної спрямованості та у простори різного функціонального призначення. Ми створювали універсальну форму з бездоганним змістом, реалізація яких стала можливою завдяки фахівцям компанії Elizabeth de la Vega.
5
Family
Elizabeth De La Vega
Після успішної роботи на локальному та міжнародному ринку
були сформовані кілька лінійок ательє
Elizabeth de la Vega
Виробництво меблів власного модельного ряду для України, країн Європи та Америки.
Individual
Дослідження в області конструювання, створення експериментальних моделей, колаборація з дизайнерами інтер'єрів і промисловими дизайнерами.
Delavega Gallery
Експозиційний простір українського дизайну
на основі колекції м'яких
меблів бренду
Delavega
Більш доступна версія м'яких меблів
Elizabeth de la Vega.
6
Наші дні
Досвід роботи, перевірені матеріали і краще на ринку обладнання, а також професіоналізм персоналу дозволяють компанії надавати своїм клієнтам п'ятирічну гарантію на готові вироби. А безпрецедентною можна вважати послугу, яка надається в Україні тільки брендом Elizabeth de la Vega, це термінове виготовлення меблів за термін від 2 днів, при збереженні всіх високих параметрів якості.
Нагору