Знижка 15% при замовленні на березень Замовити×

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат - 1
Подарунковий сертифікат - 2
Подарунковий сертифікат - 1 - DELAVEGA
Подарунковий сертифікат - 2 - DELAVEGA
Подарунковий сертифікат
3D модель
Відео
Розміри PDF
Відео механізму
  • Ви можете замовити виріб як стандартного, так і індивідуального розміру.
  • Ми розробили для Вас унікальний алгоритм ціноутворення, при якому Ви самі визначаєте вартість свого майбутнього виробу в залежності від терміну виготовлення.
від 25 000 грн.
Про знижки
Разом:
25 000 грн.
Додати в список бажань

Подарунковий сертифікат Delavega

  • Після покупки Сертифікату ви можете передати його будь-якій бажаній особі.
  • Термін дії Сертифіката після покупки - не обмежений до моменту його використання в якості оплати в Delavega.
  • Після використання Сертифікат стає недійсним.
  • Подарунковим Сертифікатом Delavega ви можете скористатися для здійснення покупок в режимі онлайн і офлайн.
  • При здійсненні покупки в режимі онлайн, Покупцеві буде необхідно повідомити в коментарі до замовлення, що оплата буде проведена Подарунковим Сертифікатом. Наш менеджер узгодить з Покупцем нюанси по відправці фізичного Сертифікату в Делавега за допомогою служб доставки.
  • При здійсненні покупки в офлайн режимі, Покупцеві необхідно передати Сертифікат на покупку меблів нашому менеджеру під час оформлення замовлення.
  • Сертифікат Delavega дозволяє обміняти його на товари виробництва фабрики-ательє Delavega - на суму, еквівалентну номіналу даного Сертифіката. Якщо вартість бажаного товару перевищує номінал Сертифікату, покупцеві необхідно сплатити різницю. Якщо вартість бажаного товару менше номіналу Сертифікату, різниця в грошовому еквіваленті покупцю не повертається.

Переваги покупки подарункового сертифіката на м'які меблі

Складно вгадати з подарунком у вигляді м'яких меблів, бо це дуже індивідуальне придбання? Купівля подарункового Сертифіката від Делавега позбавить вас від необхідності вибирати розмір, тканини та колір м'яких меблів в подарунок. Подаруйте Сертифікат - і майбутні власники м'яких меблів зможуть підібрати серед великого асортименту фабрики саме те, що їм дійсно необхідно.

Металевий сертифікат Delavega упакований в елегантний шкіряний холдер, велюровий «конверт» і брендовану картонну коробочку на магнітному замку. Оригінальне оформлення дозволяє відразу ж використовувати його в якості подарунка без необхідності придбання додаткової подарункової упаковки.

Подарункові Сертифікати Delavega - подаруйте якість дорогим Вам людям вже сьогодні!

Доставка по Києву безкоштовна, складні заноси оплачуються індивідуально. У регіони доставка здійснюється за рахунок замовника.

Оплатити покупку ви можете будь-яким зручним способом: готівкою, карткою, онлайн через інвойс. Також доступна безвідсоткова розстрочка

На всі вироби надається гарантія від виробника - 5 років.

Відгуки про товар
Відгуків про цей товар поки немає.
Останні переглянуті товари
Додати в список бажань