;

Обмін і повернення

Обмін і повернення товару – протягом 14 днів після купівлі

У своїй діяльності ми керуємося Законом України  «Про захист прав споживачів», в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями, який дає Замовнику можливість повернути товар протягом 14 днів з дня покупки. Оскільки ми, як виробник, що має розгалужену мережу продавців здійснюємо доставку меблів по всій Україні, термін повернення виробів ми починаємо рахувати не з дня замовлення і оплати меблевого виробу, а з дня фактичного отримання Замовником меблів у відділенні перевізника або з дня доставки. Для цього Вам знадобиться, звичайно, мати на руках документ перевізника (накладну), де буде вказана дата видачі посилки.

Відповідно до статті 9 «Закону про захист прав споживача», Ви маєте право обміняти або повернути куплені у нас меблі (товар) протягом 14 днів після покупки при дотриманні наступних умов:
•    Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень.
•    Товар не збирався і не монтувався, а також збережено його товарний вигляд.
•    Збережене в цілості пакування товару та всі його компоненти.
•    Збережені комплектація товару, ярлики, інструкції та заводське маркування.
•    Пред'явлено товарний чек або накладну, що підтверджують факт купівлі товару в нашому магазині. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. Повернення грошей можливе в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, протягом максимум 7 днів.  Розрахунок з покупцем відбувається виходячи із вартості на момент продажу товару. Гроші, сплачені за товар, повертаються в повному розмірі за умови доставки даного товару на склад продавця (або виробника) та перевірки цілісності комплектності товару, що повертається.

Вартість транспортних послуг з повернення меблів дорівнює вартості доставки і оплачується замовником (покупцем).

Поверненню не підлягають наступні меблеві вироби:
•    Знижені в ціні.
•    Зібрані або пошкоджені після покупки.
•    Виготовлені з використанням пуху, пір’я.
•    Матраци (без упаковки/з порушеною упаковкою або вживані).
•    Товари, які виготовлялися під індивідуальне замовлення.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Якщо замовлення на меблі індивідуальне, меблі виготовлені під розміри і / або в тканинах, визначених Замовником чи наданих Замовником самостійно, то даний товар відноситься до Переліку товарів в додатку № 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)). Проте, Ви можете повернути м'які меблі, але внесену за них передоплату ми не повертаємо.