Унікальність

Delavega Individual

D I

Ваша унікальність очевидна для нас. Ми зробили все, щоб ви знали, що ми поважаємо вашу індивідуальність, заснувавши лінію по створенню ексклюзивних меблів de la Vega Individuals, ставши учасником якої ви відчуєте розуміння нами вашої особливості. Ми організували спеціальний цех на виробництві, де під контролем керівника проекту працюватимуть кращі професіонали команди. 3D визуализатор, що створює віртуальний диван мрії, який потім приймає реальні форми і обриси за допомогою інших фахівців програми de la Vega Individuals.

Столяр, що за довгі роки своєї роботи відточив своє вміння взаємодіяти з деревом, і тепер тільки за допомогою ручної праці і найкращого компактного електрообладнання німецької фірми Festool, створює надійні і продумані каркаси для диванів.

Лекала вашого дивана, створені ним, залишаться в музеї de la Vega Individuals і будуть доступні тільки для вас.

Швачка, для якої з Німеччини привезли машинки Durkopp Adler, щоб рядки на вашому дивані відрізнялися максимальною надійністю і красою.

Обивщик, чиї руки перетворять майстерну конструкцію в затишний та створений для відпочинку диван.

Запорукою якості дивану стануть успішні роки роботи наших фахівців, досконале обладнання, елітні матеріали і особиста гарантія власника нашої компанії, видана на 10 років. А гарантією вашого комфорту і відчуття власної унікальності стане участь у програмі de la Vega Individuals.

Нагору